Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Gipsowanie rys, pęknięć, ubytków i drobne naprawyPękające ściany, rysy, ubytki, odparzająca farba… To wszystko zdarza się w każdym mieszkaniu. W tej budoradce pokaże Wam, …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

20 thoughts on “Gipsowanie rys, pęknięć, ubytków i drobne naprawy

  1. Fajny filmik, tanie materiały, fajnie pokazane po kolei jak coś zrobić dla amatora, a ciężko znaleźć kogoś w okolicy kto fajnie wykańcza ściany i spokojnie można samemu naprawiać pęknięcia czy jakieś bruzdy po elektrykach.

  2. Szkoda tylko że to jedna wielka reklama produktów Acryl-Putz. Wolę że tak powiem nie zrzeszonych fachowców którzy nie są zmuszeni skupiać się na jednej marce.

  3. Dla wszystkich co oglądają. Ostrożnie z tym Flexem. To że schnie tragicznie długo to jeszcze można przeboleć, ale kurczy się tak, że to porażka jest.

  4. Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy. Mam do zamocowania półkę wisząca do ściany. Niestety otwory pod montaż zostały rozkalibrowana i kołki nie trzymają. Z racji konstrukcji półki i elementów na ścianie to jedyne otwory w jakich mogę ją zamocować. Czy są jakieś masy, którymi mogę wypełnić otwory (wiercone w porothermie) raz jeszcze nawiercić i wprowadzić kołki? Kotwa chyba odpada ponieważ muszę mieć możliwość odkręcenie półki i jej ponownego przykręcenia. Dzięki z góry za pomoc.

  5. Która z tych mas nada się do zaszpachlowania pęknięcia w narożniku wewnętrznym ściany mur z karton gipsem. Nie było zrobione połączenie ślizgowe ?.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!