Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Dokumentacja fotograficzna instalacji elektrycznej. JAK ZAŁOŻYĆ PROFIL ELEKTROBOHATERA? 💡 [KONKURS]3:25 #KONKURS: Profil Elektrobohatera jest nowym narzędziem, które ma wspierać profesjonalnych elektryków. Napiszcie w …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

25 thoughts on “Dokumentacja fotograficzna instalacji elektrycznej. JAK ZAŁOŻYĆ PROFIL ELEKTROBOHATERA? 💡 [KONKURS]

 1. Dzięki za wszystkie komentarze i uwagi! Profil Elektrobohatera to nowe narzędzie, które chcemy rozwijać tak aby mogło być dla Was przydatnym narzędziem, z którego korzystacie na co dzień.

  Po zapoznaniu się z uwagami pod filmem oraz komentarzami zamieszczonymi na Facebooku już teraz zwiększyliśmy rozmiar zdjęć jakie można dodawać z telefonu. W najbliższym czasie będziemy również oznaczać profilowe zgłoszenia dodawane na: https://elektrobohater.pl/elektrobohater W kolejnych miesiącach będziemy rozwijać Profil dodając kolejne funkcje.

  Z osobą, która wygrała nagrodę skontaktujemy się odpowiadając na jej komentarz pod filmem.

 2. Witam zamówiłem kabel ziemny 4×25 aluminium myślałem ,że przyjdzie zwykły 4 żyły a przyszło coś takiego : jedna żyła ma 7 mniejszych żył zaizolowane i pozostałe 3 żyły tak samo do czego służy ten kabel ?

 3. Wago świetny pomysł miało,
  Stronkę zrobić jakich mało.
  Profil założyć,
  Zdjęcia dołożyć.
  Inwestorom się pochwalić,
  Na brak zleceń się nie żalić.
  Oceną firmy profil wzbogacić,
  Aby prestiżu nie stracić.
  Nic nie odejmować,
  Stronkę dopracować.
  Złączami Wago się wspierać,
  Podróbek nie wybierać.

 4. Interesujaca inicjatywa od strony Wago, bardzo latwy interfejs. Od teraz kazdy moze sie cieszyc prezentacja swojej dzialalnosci na profesjonalnym portalu, co wzbudza jeszcze wiecej zaufania u klienta. Pozdrawiam

 5. Według mnie powinni dodać możliwość dodawania zdjęć w 360stopniach bądź krótkich filmików żeby dokładniej prezentować wykonaną prace.

 6. Witam im więcej ogłoszeń i reklam tym wieksze prawdopodobieństwo że klijent znajdzie fachowca i naodwrót, ile razy się zdarza że czegoś sie szuka i nie znajduje,a jak się nie szuka to samo wpada w rę ce.Ja raz znalazłem wizytòwkę budowlańca na chodniku idąc do sklepu i okszało się że trafiłem w 10.Pozdrawiam

 7. Od razu na wstępie powiem, że nie jestem instalatorem, a na elektryce się znam tyle co potrzeba w domu na szybko naprawić, korki wymienić, zaizolować przewód, przykręcić gniazdko – tego typu naprawy. Pomimo tego, że mam swój próbnik, omomierz i pudełeczko kostek, kabelków, nawet złączek wago, bo to są super rozwiązania, to jednak do większych prac zawsze szukam elektryka, bo jak wiadomo elektryka prąd nie tyka, a mnie popieścić może. Z profilem elektrobohatera spotkałem się podczas poszukiwać ekipy do nowo budowanego domu. Fajnie, że coś takiego jest, bo klient czyli ja się po prostu nie zna, nie zna ekip, fachowców i się po prostu boi powierzyć duży projekt, za dużo pieniędzy i co z tego wyniknie. Ja dostałem telefon do ekipy od znajomego i w ten sposób po skontaktowaniu się z Panem elektrykiem natrafiłem na jego profil. I już mówię co był jeszcze dodał do funkcjonalności profilu:
  – opinie klientów, bo zdjęcia realizacji to na pewno dobry pomysł, ale one mi nic nie mówią. Nie mam wiedzy czy ta lub inna realizacja wygląda prawidłowo i co znaczą te skrzynki i tysiące kabelków. A najważniejsze czy po całej pracy wszystko działa jak należy, zostało zrobione w czasie i należycie. Dlatego opinie obowiązkowo.
  – wyszukiwarka fachowców, po adresie, realizacjach, ocenach itd.
  – zakres cen wykonanych realizacji byłby fajnym pomysłem, aby się w ogóle zorientować ile co kosztuje. Bo ja nie wiem czy rozmawiając z danym fachowcem ta cena jest wygórowana czy zwykła, a wiedząc mniej więcej ile tego typu praca kosztuje wiem czego się spodziewać, bez zbędnej napinki, że ktoś chce mnie oskubać.
  – czas wykonanych realizacji, bo to też wiele mówi o ekipie, czy robi wszystko od a do z w terminie, czy jednak prace ciągną się w nieskończoność.
  – polecenia klientów albo kontrahentów, na pewno bardziej przekona mnie firma, która oprócz dobrych ocen od klientów ma też polecenia od innych wykonawców, podmiotów z którymi pracowała przy realizacji. Przecież od pracy elektryka przy budowie domu zależy potem praca innych ekip, bo ich działania się stykają. Jeden zawali, drugi musi poprawiać, pieniądze, opóźnienia, nerwy.
  To tak jak na razie co mi wpadło do głowy. Bardzo fajny pomysł z tym profilem i mam nadzieję, że będzie on się ciągle rozwijał. Trzymam kciuki! 🙂

 8. Ja bym dodał do profilu elektrobohatera więcej danych o osobie, czyli ile lat doświadczenia, ukończone szkolenia itp.
  Dodatkowo można by było wpisać więcej danych o obiekcie czyli na jakiej powierzchni była realizacja jakie przewody zastosowano itp.
  W/w rzeczy pokazują większe doświadczanie instalatora 🙂

 9. Profil elektrobohatera to bardzo ciekawa inicjatywa od firmy Wago, dzięki temu profilowi można wymieniać się ciekawymi pomysłami na wykonanie instalacji i nietylko. Ten profil pokazuje jak dużo osób jest związanych z branżą elektryczną, fajnie jeśli na profilu elektrobohatera pojawiło się formu prowadzone przez doświadczonych elektryków.

 10. Profil elektrobohatera to najlepszy profil na którym można znaleźć ciekawe informacje o elektryce, można oceniać instalacje elektryczne innych osób, zamieścić swoją instalację do oceny przez innych. Można dowiedzieć się o wszystkim co nie znamy się na elektryce. Wago to najlepsze produkty dla instalatorów.

 11. Funkcja profilu elektro bohatera jest bardzo przydatną funkcją, jako użytkownik zaimplementował bym w niej możliwość oceniania projektów i listę znajomych, z którymi można by dzielić się swoją pasją i prezentować swoje realizacje.

 12. Strona elektro bochater jest ekstra, nic w niej nie trzeba zmieniać, dużo się z niej dowiedziałem a jestem początkującym elektrykiem i liczę na wygraną bo nieukrywaną ze by mi się przydał Lbox 🙂

 13. Fajna koszulka 👍
  Profilowi na elektrobohater niczego nie brakuje. Mozna bezproblemowo zaprezentowac swoje umiejętnosci. A Wago to lider w kwestii łaczenia przewodow i kabli. Pozdrawiam 🍺🍻

Dodaj komentarz

Zadzwoń!