Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Dokonaliśmy NIEMOŻLIWEGO! Remont jachtu i w drogę!Zapraszamy na odcinek specjalny! i ruszamy z vlogami 🙂 Trochę nas tutaj nie było … ale musieliśmy zadbać o siebie po ostatnich …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

35 thoughts on “Dokonaliśmy NIEMOŻLIWEGO! Remont jachtu i w drogę!

 1. Trochę nas tutaj nie było … ale musieliśmy zadbać o siebie po ostatnich miesiącach. Przyznam, że nie miałam na razie siły ani przestrzeni na edycję.
  Kilka dni temu po raz pierwszy poczuliśmy, że mamy DOM z powrotem.
  Trauma remontowa i emocje zaczynają opadać i dopadają nas chwile dużego zmęczenia, że nam się już nic nie chce i ciało odmawia posłuszeństwa.
  Ale niech Was nie zwiedzie, że nic nie robimy. Aktualnie naprawiamy błędy z Gdańska…😵‍💫 przecieki, dziury … 😵‍💫
  Vlogi też już w drodze!
  Ania i Bartek

 2. SUPER👍 Bardzo dosadne i romantyczno-
  melanchonijne podsumowanie😁👐miło widzieć radość i spokój na waszych i dzieci twarzach…
  RÓBTA CO CHCETA😊😊😊
  Pozdrawiam cieplutko

 3. O woooowwwww…. jestem z Wami już od paru ładnych lat. Wspaniałe uczucie patrzeć jak się rozwijacie. A ten materiał jest dla mnie kolejnym wielkim i wspaniałym krokiem. Prawdziwe "Documentary style". Piękny nowy format. Chciałoby się chcieć więcej takich klimatów. Cała moja rodzinka Wam kibicuje. Byliśmy nawet u Was w odwiedzinach ale byliście akurat na targach w 3 mieście 😘. Trzymajcie się ciepło. Trzymajcie kontakt z operatorem i ekipą która to złożyła 😁😉

 4. Wspaniałe przemyślenia jesteście niesamowici wasza determinacja w dążeniu do celu 200% tak łatwo dziś wpaść wir codzienności i wtym przebywać kolejne lata bez zmian💪👍

 5. Nic dodać nic ująć.
  Wspaniałe wypowiedzi Wasze są kwintesencją Waszej pracy.
  Macie dar wypowiadania fantastyczny.
  A szczególnie Ty żeglarzu, pilocie, fachowcu od napraw.
  Zasób słów i swadą wypowiedzi może równać się z konkursami krasomowczymi na Wydziale Prawa U. W.
  Brałem udział).
  I miałem sukcesy.
  A poza tym wspaniałe, że jesteście
  Stopy wody pod kilem.
  Jedruś z Mazur.
  4 lutego miałem ruszać Gwadelupa.
  A tu 30 grudnia wymiana stawu biodrowego..
  I dupa blada.
  Ale w następnym roku Was poszukam.
  Na Karaibach.

 6. To straszne, niewiele macie nam do powiedzenia. Pytanie, skąd ta grobowa atmosfera? Przecież miało być pięknie, wszyscy mieli być szczęśliwi, skąd ten smutek? Aniu czy planujesz zostawić męża by szukać nowych doznań? Może to tylko moje głupie wrażenie, w takim razie przepraszam.

 7. Super patrzeć na szczęśliwych ludzi !
  Śledzę Wasze poczynania od dłuższego czasu .Podziwiam i zazdraszczam wybranego stylu życia. Zawsze chciałem coś podobnego spróbować , ale oczywiście zawsze „coś” .
  Pozdrawiam Was

 8. Super podsumowanie cieszę się że już jesteście w swoim świecie i znowu żyjecie wolnością, wszystkiego dobrego 👍chyba macie takie samo motto życiowe jak ja "lepiej wspominać niż marzyć" pozdrawiam

 9. Filmy są fajne ale dlaczego nie chronologicznej kolejności. Zaczynam się gubić. Oglądam was od bardzo dawna. Obejrzałem cały rejs na Kanary już po remoncie i nagle 16 lutego oglądam film z czasów remontu a podpisane, że film trafił 22 godziny temu. Coś mi tu nie gra.

 10. "Hang Drum – najmłodszy instrument świata, Fakty 18.02.2014" – (WIDEO – YouTube)

  Hang drum to jeden z najmłodszych instrumentów świata. Choć swoim brzmieniem może kojarzyć się z jakimiś egzotycznym krajem, to zaprojektowany został przez Szwajcarów. W tym kraju jest też produkowanu. W Polsce można go usłyszeć np. w centrum Wrocławia — gra na nim niesamowity muzyk uliczny — Marcin Jaśkowski – (2014 rok)
  Co jest potrzebne do zbudowania mistycznego Hand Pana (Hand Druma).
  Zajrzyj do wnętrza warsztatu jednego z producentów tego instrumentu – WIDEO w języku angielskim pt.:

  "What it takes to Build a Mystical Handpan" – (VIDEO – YouTube)

 11. Kocham Was ludziska i wasz sposób myślenia, aż żałuję że nie będę miał nigdy okazji Was spotkać na "żywo". Powodzenia i spełnienia wszelkich planów. Sam byłem szkutnikiem z 12 letnim doświadczeniem i mam pojęcie na co się porwaliście.

 12. Takie "dziury" to normalna sprawa ,w toku podróży ,spełniania swoich marzeń ,w końcu coś gdzieś będzie wymagało remontu ,niezależnie od tego czym się podróżuje,jakie cele się realizuje czy to będą usterki jachtu ,czy samochodu ,a może zwykły zamek od walizki wyjmowanej i wkładanej do pociągu..czasami potrzebny też jest reset i wtedy możemy zobaczyć to ,co dla nas najważniejsze ..😏

Dodaj komentarz

Zadzwoń!