Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #23 Remont przedpokoju – demontaż drzwiWitam serdecznie . Zapraszam na zupełnie nową serię odcinków . Serię poświęconą remontowi mieszkania . Pojawią się filmy …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #23 Remont przedpokoju – demontaż drzwi

  1. Witam Panie Krzysztofie:-) na łączenia i popękane sufity itd nie daje sie gładzi tym bardziej super finisz. Gdyż nie służy ona do tego i popekania powstaną ponownie. Proszę dac odpowiednią mase przeznaczona do łączen plus fizeline aczkolwiek siatka również moze być i później na to gładź położyć szerzej a najlepiej po całości by nie było odbić pod światło. Oczywiście domyślam się ze bylo gruntowane podłoże łączenia:-) Gorąco pozdrawiam i powodzenia w remontowaniu:-) sam teraz przez to przechodzę…

  2. 92 cm to otwór montażowy dla ościeżnic blokowych. Jeżeli decydujesz się na regulowaną oczywiście jest adekwatnie mniejszy 88 cm. Gdybyś wstawiał taką samą ościeżnice było by w standardzie.

  3. drzwi są w standardzie, czyli jak wymieniasz same drzwi w tej samej ościeżnicy to powinny pasować, zaś ościeżnice robią sobie jak im pasuje wygląd tak robią.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!