Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

cz. 39 ⚠️ Jak wykonać instalację elektryczną w nowym domu ⚠️ | Elektryka | #domnastartbezkredytuKod zniżkowy: NOWY da Ci 500zł zniżki na projekt 63m2 oraz 116m2. Zapraszamy linki poniżej: Projekty dostępne na: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

30 thoughts on “cz. 39 ⚠️ Jak wykonać instalację elektryczną w nowym domu ⚠️ | Elektryka | #domnastartbezkredytu

 1. Witam ,
  mam taki projekt ,i tu moje pytanie ile potrzeba mi metrów przewodów ?
  W projekcie mgr.inż Maciej Be……i.
  Niestety tego nie podał .
  Oświetlenie- YDYp 3,4X1,5/750V metrów ?
  Gniazdka 230V- YDYp 3×1,5/750V metrów ?
  Gniazdka 400V- YDYp5x2,5/750V metrów ?
  Proszę o odpowiedz wraz z metrami poszczególnych grubości, czekam pozdrawiam.

 2. W sypialni telewizor?!Dokąd ten świat zmierza .Sama nazwa wskazuje do czego winno służyć to pomieszczenie, a najlepiej to pozbyć się tego ustrojstwa, jak dla przykładu ja to zrobiłem 15 lat temu. Pozdrawiam całą Ekipę i Pana elektryka

 3. nie no profeska nie ma co 😀 jak widze tą dzisiejszą hauture i kable w tynkach to opluł bym takiego elektryka na wejściu i odesłał z tymi apekami spowrotem do sklepu ! jak pozna kable kłas bezpośrednio w tynkach lub na kleju !! tak się chyba robi tylko w polsce i bangladeszu !

 4. W 90% instalacje elektryczne kładzie się w podłodze. Wystarczy jedno niskie i szerokie koryto kablowe idące przez korytarz do salonu, a z koryta peszle pod ściany. Punkty oświetleniowe parteru, są również rozprowadzane po podłodze pierwszego piętra. Wystarczy tylko przewiert w dół. Jeśli nie ma piętra wyżej, instalacje prowadzi się pomiędzy belkami stropowymi. Przynajmniej ja tak robię, najszybsze i najprostsze rozwiązanie 🙂 Przy prostych instalacjach można się bawić w kucie. Pozdrawiam ekipę, aż miło patrzeć na porządną robotę!

 5. Nowo moda Polska telewizor w sypialni, łazience, salonie, kuchni… Jprdl tak rodzi się patologia potem rodzina nie rozmawia z sobą i każdy zamyka się w swoim pokoju. Zresztą oglądanie tv to marnowanie czasu.

 6. Mało tego że lepiej i łatwiej było by podłogą, to niektóre rzeczy warto było by pociągnąć pomiędzy belkami a murami (zasilanie włączników oświetlenia np)

 7. Dobre przewody, też takich używam 🙂 Taka porada: jak układacie przewody w bruzdach, to US-y nie są potrzebne. Ja układam przewody luzem w bruździe i co jakiś czas łapię dużymi gwoździami. Potem i tak zaklejam bruzdy, więc nic mi nie wypadnie. A otwory pod puszki wiercę koronką 82mm, wygodniej się je potem wkleja i poziomuje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!