Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

100m2 betonu architektonicznego. Vlog z remontuZrobiliśmy 100 m2 betonu architektonicznego. Końcówka remontu lokalu 300m2 już tuż tuż. Chyba zdążymy prze deadlinem.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

41 thoughts on “100m2 betonu architektonicznego. Vlog z remontu

 1. Czytanie z listu Św. Oglądacza do Jutubian:
  Któren z Was komentarzów i maili od Oglądaczów nie czyta i na nie nie odpowiada, temu kolejnych komentarzów przeczytać dane nie będzie.
  A jak sobie który rułę od odkurzacza wsadzi do ślifierki gipsianej, to ta ruła mu się wymsknie i zakurzy mu się wszystko i nie będzie widział niczego.
  I będzie kaszlał i się drapał, bo wszystko swędzieć go będzie i dusić.
  A jak napotka na swej drodze gównianą rułę, to ta zaraz przeciekać zacznie i zohydzi całą pracę jego.
  Amen.

 2. nie wiem po co ta dygresja do panów, gdybyś nie miał sponsora i narzędzi za darmo robił byś dokładnie tak samo jak oni – to żadna złośliwość, po prostu chyba zapomniałeś jak to jest jak się robi tym co jest a nie tym czym by się chciało

 3. Hejka. Jakbym tylko mogła to dałabym te kilka subów więcej dla srebrnego przycisku a nawet jeszcze kilka dla złotego 😀Ale tak wspaniale się Was ogląda ,że poczekam aż będzie diamentowy i wtedy bedę działać 😀. Jak zawsze bardzo fajny filmik. Ogląda się go w parę minut ale jak każdy wie zeby powstał musiała byc wykonana bardzo ciężka praca. Dlatego zawsze chętnie do Was wracam . Z szacunku do tego co robicie i jacy jesteście. Pozdrowionka.

 4. Najprawdopodobniej poprzednia ekipa nie miała żadnej umowy z firmą która udostępnia im narzędzia do pracy za reklamę ,dlatego mieli stara katowke na kablu bez tarczy

 5. Fajnie popatrzeć na dobrą organizacje pracy , porządek, estetyke pracy , takie odmużdżenie od codziennych Januszy pracy w moim życiu. Short z Teodorkiem i karmą zajebisty hehe

  Jeszcze tylko 6 k subów i pyknie 100 K wow…. jak ten czas leci z Wami 🙂

  Macie już zaplanowane godne miejsce na nagrode od Youtube ? 😉 🏆

  Zdrówka i trzymajcie się 🙂

 6. 2:27 Panowie widać twardzi zawodnicy, na początku też miałem wy…ane na bhp – aż do pierwszego kamyczka w oku 🙈 teraz nawet przy kuciu czy wierceniu słuchawki maska plus okulary dla mnie must have.

 7. Majstry powtarzałem wam i wszystkim naokoło, że najlepsza najtańsza z białych farb to Śniezka Eko PLUS, check this out! Przetestujcie, naprawdę i wydajna i LATEKSTOWA Już jest a tylko parę złotych droższa od tej zielonej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!