Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Zrobię z Was SERWISANTÓW – Kurs naprawy płyt głównych #1Dzisiejszym odcinkiem chciałbym rozpocząć cykl filmów, w których nauczę Was naprawiać płyty główne laptopów. Tak, dobrze …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Zrobię z Was SERWISANTÓW – Kurs naprawy płyt głównych #1

 1. Wow dopiero odkryłem kanał, ale robisz naprawdę super robote, co do obrazania sie przez inne serwisy to prawda jest taka, że wiekszosc ludzi i tak jest za leniwa zeby chociaz rozkrecic laptopa nie mowiac o naprawie, tazke pracy serwisantom nie ubedzie

 2. a czy jest odcinek o naprawie dźwięku ? Czy można gdzieś to zobaczyć ?

  Mój laptop jak chce to buczy, a jak nie chce to nie buczy.

  Co ciekawe, na słuchawkach bezprzewodowych w ogóle nie buczy. Buczy na głośnikach i słuchawkach miniJack.

  Kompletnie nie wiem co z tym zrobić ? Samemu naprawiać ? Czy serwis to zrobi ? ile to może kosztować ?

 3. Ja właśnie ma trzy ( 3 ) Sony Vaio 153… z taką właśnie płytą główną. I niestety wszystkie trzy nie działają. Jeden miał uszkodzenia mechaniczne – przykrywka wokół tastatury (middle cover) ułamana przez zawias. Wymieniłem tą przykrywkę ale laptop pokazuje po włączeniu na ekranie bardzo migający i niespokojny obraz. Przeczytałem, że jest to sygnał uszkodzenia w wyniku uderzenia. Ale co jest uszkodzone ? Ekran ?

 4. Ja dopiero co zaczynam , ale każdy od elektroniki tam mówi o lutowaniu elementów i sami je lutują , to jak nie można wylutować prscesora topiąć lut a np: kondensatory już tak , jaka jest różnica w tych lutach ze jedno można elementy ymieniać a drugie nie?

 5. Panie Marcinie mam 10 cio letniego laptopa acer który nie chce się włączyć. Diagnoza serwisu to usterka na płycie głównej, której naprawa jest nieopłacalna. Czy zgodziłby się Pan z takim wyrokiem czy jednak próbował by Pan zawalczyć o jego uruchomienie dzięki wiedzy jaką niewątpliwie Pan dysponuje ?

 6. Dzień dobry mój laptop ma taki problem że światełko się świeci niebieskie ale wiatrak się nie kręci I ekran nic nie pokazuje a ma baterię wyciągniętą bo przepalona jest

 7. Co do tego, że ktoś mógłby być zły na Ciebie za to, że takie coś wrzucasz na YT, według mnie to nie wiele zmienia, może kilka osób tylko z korzysta. To trochę jak z poradnikami, jak zrobić reinstalację Windowsa itd., jest ich sporo, są na wyciągnięcie ręki, a wiele osób i tak pójdzie do serwisu, bo nie potrafi włożyć do napędu płyty z instalatorem i podążać za instrukcjami podanymi na ekranie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!