Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Zakup autobusu – Bus Simulator 21 (#3)Trzeci odcinek z gry Bus Simulator 21. W grze wcielamy się w kierowcę autobusu miejskiego. Miłego oglądania! Instagram: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

50 thoughts on “Zakup autobusu – Bus Simulator 21 (#3)

 1. Mam tą grę a są w tej grze autokary? Dziś kupiłam grę i już mam poziom 6 szybko się robi. Utknęłam na zadaniu. Zadanie:Bezpieczeństwo coś dalej.

 2. A czy przy planowaniu trasy jest nareszcie możliwość ustawić przystanek w tą i z powrotem na jednym przejeździe? Czy nadal jak w jedną stronę się ustawi to na powrocie w tym miejscu już nie? (Nie biorę pod uwagę wachadła, ani innych trybów)

 3. 4:13 Kolorki możesz odblokowywać wykonując zadania drugorzędne (na mapie przy niektórych przystankach będą pojawiały się wykrzykniki w które musisz kliknąć i zatwierdzić misję)
  4:55 Przez przypadek założyłeś na autobus naklejkę i jej nie zdjąłeś
  5:24 Jeżeli kupujesz grę w wersji day one edition to masz dodatkowe rodzaje wnętrz
  6:16 Chyba nie musiałeś zatrzymywać się na tym przystanku
  15:31 Jak ja tak wymijałem korki to dostawałem punktu ujemne za jazdę pod prąd

 4. Siema Kador

  6:15
  To nie byk Twój pierwszy przystanek.
  Widać to na GPS gdzie masz się zatrzymać.
  Jak linia na mapce jest ze strzałkami za jakimś przystankiem to nie musisz się na tym przystanku zatrzymywać, tylko jedziesz dalej.
  Dobrze to było widać na 19:40 że linia poza przystankiem była grubsza i ze strzałkami.

  10:35
  Kurcze, ale niestety fabularne misje trzeba zrobić, aby odblokować autobusy… także trzeba prędzej czy później je zrobić, aby mieć większy wybór autobusów.
  Są też te misje poboczne, pokazują się wykrzykniki na przystankach lub nazwach dzielnic i one odblokowują skórki i kolory.

  14:40
  Śpiącego jak obudzisz to jeszcze raz zaznacz, aby sprawdzić bilet, bo często „śpiochy” nie mają.

  15:10
  „Zwalniacz” czyli to, że obniża również autobus powinieneś używać na każdym przystanku przed otwarciem drzwi. To Ci dodaje punktów. Więcej punktów, szybciej zakończysz dzień.

 5. Taka mała dygresja, jak się zatrzymujesz na przystanku to nie włączasz kierunkowskazu, bo nie wjeżdżasz w zatokę ani nie zmieniasz kierunku jazdy. 😀
  Ale z tego co widzę to gra tego wymaga?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!