Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

WYREMONTOWALIŚMY KEMPING !Odwiedź sklep ! – https://undercarp.pl Na filmie pokazaliśmy Remont przyczepy kempingowej Niewiadów N126 krok po kroku .

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

31 thoughts on “WYREMONTOWALIŚMY KEMPING !

  1. Witam, nie wiem, czy jeszcze zaglądasz tutaj. Remontuję aktualnie przyczepę n126n, wywaliłem z niej wszystko. Poprzedni właściciel przykręcał zewnętrzne elementy na wylot przyczepy. Meble, podłoga wszystko było zmoczone. Waga wyrzuconych mebli z płyt wiórowych to około 100 kg. Wszystkie ściany czyszczę szczotką drucianą przy użyciu szlifierki kątowej z zamontowanym odkurzaczem. Mam dużą ilość materiału z włókna szklanego. Chcę wewnątrz okleić całość 2 cm styropianem, na to dać matę szklaną a na końcu przykryć tapicerką. Zastanawia mnie czy do klejenia nadawać się będzie żywica poliestrowa. Mogę liczyć na podpowiedzi?

  2. A gdzie wymiana podłogi? Renowacja mebli? Remont to remont a to nie remont tylko wymiana tapicerki. Szkoda ale jak dla mnie zrobione, byle było.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!