Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W MIESZKANIU #2 Przygotowanie / demontaż starej instalacjiCześć wszystkim! Nie rozpisując się za bardzo zapraszam na kolejną część z wykonania instalacji w mieszkaniu. W sumie to …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

11 thoughts on “WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W MIESZKANIU #2 Przygotowanie / demontaż starej instalacji

  1. Super robota jak zwykle:). Fajnie, że dzielisz się swoim doświadczeniem, bez zbędnego pitolenia mówisz jak jest i co można zrobići jak będzie lepiej. Wielu jest " fahofcuw" , za to majstrów niewielu ,Ty jesteś Majster.

  2. Na aluminium 2,5 mieszkanie w bloku funkcjonowało od roku 1970 tj 51 lat i nie było żadnych awarii. Podstawa tak jak wspominaleś to połączenia muszą być dobre styki. Aluminium nie takie straszne . Czy uziemiesz rozdział PEN na PE i N w tej instalacji i jak to zrobisz w bloku. Proszę o info

  3. Robienie w bloku z wielkiej płyty do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy jednakowoż jestem spokojny o inwestora. Na pewno nie będzie fuszerki, jak zwykle świetnie się ogląda, czekam na kolejne filmy. Pozdrawiam:)

  4. Siemanko Darku. Lepszy jesteś, :). Mieszkanie w bloku, który teraz ogarynam ma zasilanie wykonane przewodem 2×2,5 ale w miedzi:). Wymieniam na 6. Na szczęście łatwy dostęp do kanału z zasilaniem jest. Pozdrawiam i fajną muzykę masz na robocie:).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!