Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Wymaluje dziewczynom restaurację – Kambodża #162Robie u dziewczyn remont: malowanie i elektryka. Link do zrzutki na sprzęt: https://zrzutka.pl/8bz6k6 Zostań naszym PATRONEM: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

27 thoughts on “Wymaluje dziewczynom restaurację – Kambodża #162

  1. Bardzo podziwiam Dżun za niesamowitą pracowitość i uśmiech, Michała za jego farmę, Steka za krzewienie kultury kiełbasianej i ciebie Adamie za całokształt. "Dajcie mi punkt podparcia, a poruszę Ziemię" powiedział Archimedes z Syrakuz, a wy to po prostu robicie.

  2. Panie były z pewnością zaskoczone. Widać że traktują ciebie jak rodzinę a to jest bardzo miłe i cenne. Pomoc aby odświeżyć ich lokal i zrobić to jako niespodziankę wyśmienity.
    Widząc na filmach jak ktoś przejedzie uliczką z twoich znajomych i są pozdrawiani jest bardzo fajne.

  3. Lubię oglądać Ciebie i oglądam od początku prawie , ale nie zgadzam się z niektórymi komentarzami.
    Nie obraź się ale chyba zbiórka za dobrze poszła bo widzę nadmiar gotówki przeznaczasz na dziewczyny (żeby było jasne które bardzo lubię oglądać) a nie wiem czy wpłacający sobie tego życzą.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!