Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Wnęka z płyt gipsowych z oświetleniem LED – Remont salonu #3Trzecia część remontu salonu i pora na kolejną zabudowę z płyt gipsowych, tym razem będzie to oświetlona wnęka na zdjęcia, …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

46 thoughts on “Wnęka z płyt gipsowych z oświetleniem LED – Remont salonu #3

 1. Osobiście nie bawiłbym się w wieszanie profila CD 60 na suficie. Lepszym sposobem wydaje mi się kręcenie do sufitu ud30 spuszczenie z niego kawałka płyty to którego kręcimy kolejny ud30 pod stelaż. Ale jakkolwiek filmiki zawsze ciekawe. Pozdrawiam.

 2. Naprawde fajna robota. Ja potrzebuje zrobić ściankę ozdobna z plyt gk gleboka na 7cm do sciany z gazobetonu i wysoka na metr licząc od góry. Chce w tym celu użyć profili u75 i c75 (pasuje mi ich szerokosc). Moje pytanie czy profile można przykrecic do podloza scianka boczna (wysokością profila)?

 3. Super to wygląda. Mimo upływu lat wciąż modne.
  Mam jedno pytanie. Narożnik który został osadzony na krawędziach wyciętych multitulem nie wystaje do środka? Bo on jest chyba dłuższy niż grubość płyty. Chyba że to nie przeszkadza 😊 pozdrawiam serdecznie

 4. Witam Panie Mariuszu, super robota. Nie mniej jednak mam pytanie, czy nie prosciej byloby zastapic profile m systemem? Koszt podobny, a wydaje mnie sie ze mniej pracy.

 5. Mario, zasilacz zabudowałeś a to po 3 latach zazwyczaj pada no i co wtedy? Rozbiórka? 🙁 lepiej zawsze jakiś dostęp zostawić – maskownica albo inne miejsce…

 6. Jeżeli Pan nie korzysta z usług zawodowego elektryka to proszę wykonywać instalację elektryczną prawidłowo.
  Otóż profile posiadają ostre zakończenia i często w dalszej eksploatacji np: przy wymianie halogenów można taki przewód pozbawić izolacji i jeśli nie dojdzie do porażenia lub w najlepszym przypadku do zwarcia, rachunek za prąd może być od 3 tysi wzwyż zanim kapniemy się o co chodzi….
  Przewody nad zabudową szczególnie 230 V powinny być mocowane do sufitu lub luźno położone w peszlu, jeśli chodzi o niższe napięcia też nie należy bagatelizować, gdyż rachunki za energię też bolą.

 7. Nie jestem z wykształcenia budowlańce stąd nie będę oceniał ale jestem z wykształcenia elektrykiem i tą część robót ocenię. Otóż Pan zamurował zasilacz impulsowy, element, którego awaryjność jest znacznie większa niż transformatora, rodzi się pytanie co z serwisem, kiedy uszkodzi się ten moduł ? Dobra konstrukcja jest "serwisowalna", bez niszczenia ścian tudzież zabudowy KG. Współczuje przyszłemu serwisantowi.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!