Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

W PEŁNI ELEKTRYCZNY WÓZ STRAŻACKI! 🔥 – ROSENBAUER RTInnowacja w świecie pożarnictwa – auto stworzone od podstaw przez flagową markę wśród producentów sprzętu pożarniczego …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

46 thoughts on “W PEŁNI ELEKTRYCZNY WÓZ STRAŻACKI! 🔥 – ROSENBAUER RT

 1. Ekologia: płonie skład opon, spoko niech jedzie zero emisyjny wóz strażacki będzie bardziej eko. A za tą cene było by więcej niż jeden pojazd.

 2. Osobiście uważam ,że to nie wypał …
  Eko to ten samochód na pewno nie jest …
  Wytworzenie baterii jest nie zdrowe dla środowiska ( co ile lat trzeba wymieniać takie baterie ? 3?5 lat ? ) Dodatkowo ładujemy to prądem który pochodzi z niczego innego jak z elektrowni zasilanej węglem … To gdzie tu sens i logika .
  Wiadomo Im więcej elektroniki tym więcej usterek… Ciekawe co będzie po 10 latach eksploatacji takiego pojazdu … No i jaki jest koszt wymiany takich bateri?

 3. Proste pytanie, ile gwarancji na akumulatory i ile kosztuje wymiana? Aku są całkowicie szczelne? Przez jak głeboką wodę to przejedzie w filmie jest 0.5m ale można zalać pakiet aku? 🙂

 4. jak dla mnie to jedna wielka lipa te elektryki zasięg do du.y ładowanie z sieci a prąd z sieci skąd z elektrowni bardzo często zasilanej węglęm 1 samochód osobowy elektryczny w czasie ładowania wytwarza tyle co2 co 50 spalinówek więc gdzie tu logika ekologia itd ludzie użyjcie głów lobby elektryczne działa i ma się dobrze

 5. Osobiscie mi sie nie podoba. Wizualnie i przez to ze jest elektryczny. Niby fajnie bo dobry dla srodowiska ale wytworzenie baterii i innych części do elektrycznych pojazdów szkodzi bardziej środowisku niż jazda dizlem

 6. To jest hybryda a nie elektryczny. Nawet w Norwegii czegoś takiego nie mają. Najwyraźniej Polska jak zwykle jest pionierem tylko tam gdzie nie trzeba. W Polsce nie ma pieniędzy, sprzętu ani specjalistów żeby zoperować chore dziecko ale 3,5mln dotacji na samochód do ratowania kotów z drzew to lekką rączką.
  Najwięcej zanieczyszczeń, jeśli już mówimy o głupotach, emituje Policja i Straż Miejska nie mówiąc już o autobusach. Przejazd Straży Pożarnej to zjawisko raz na tydzień, aż dzieci z podwórka biegną za blok zobaczyć co się dzieje.

 7. Wyjście z przodu pojazdu jak najbardziej adekwatne ! Wiele Strażaków na całym świecie korzysta z takich rozwiązań I nie może kogoś zaskoczę ale Nasz Polski WISS robi takie rozwiązania ….. Ale już mówię dlaczego w Naszym kraju do tej pory jeszcze nie ma takiego rozwiązania. Posłużę się przykładem Samochodu z jednostki OSP Aleksandrów Łódzki gdzie panowie niedawno dostali nowy samochód Scania w zabudowie od WISS'u i jak się okazało chcieli żeby firma wyprowadziła im nasady na przód pojazdu, firma jest w stanie takie zabiegi przeprowadzić i powiedzieli że bez problemu to zrobią. No ale tutaj pojawia się haczyk w tej naszej krainie biurokracji… CNBOP. Tak gościu z tej organizacji powiedział że nie mogą zrobić takiej nasady bo nie będą mieli CNBOP na samochód. Notabene samochód kosztował około 1 000 000 zł z czego 200 000 to samo CNBOP …… Tak na nas zarabiają bo wymyślają instytucje która tylko trzepie kasę przez co sprzęt jest o 1/3 droższy a normy spełnia te same … "Cudze chwalicie Swego nie znacie" tym akcentem chciał bym zakończyć moją wypowiedź na ten temat.
  "

Dodaj komentarz

Zadzwoń!