Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

UPS…. o tym przy elektrykach w Polsce się nie mówi!Użyj kodu MOTODORADCA aby otrzymać zniżkę 10% na raportc CarVertical. 10% zniżki otrzymasz poprzez link …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

28 thoughts on “UPS…. o tym przy elektrykach w Polsce się nie mówi!

 1. Dobrze powiedziane na koniec Waldku, zacząć od statków napędzanych mazutem i prywatnych odrzutowców- bym dodał. Tam niech szukaja ekologii i pieniędzy a nie u szarego Kowalskiego

 2. Dodatkowo biedniejsze społeczeństwo, zrzuca się w podatkach na samochody elektryczne dla osób bogatszych, które stać na taki pojazdy. Skoro elektryki są takie dobre, to powinny same się obronić na rynku, bez dotacji.

 3. Samochody elektryczne to przyszłość, ale obecnie sa na tym samym etapie rozwoju prawnego co drukarki w latach 90 – kto pamieta procesy producentów drukarek z producentami zamienników o łamanie patentów, potem weszly chipy i w końcu weszly przepisy zezwalające na zamiennik.
  Obecnie producenci aut robia wszystko by zablokować dostęp do łatwego serwisowania systemu zasilania i napędów, nie tylko ograniczają a blokują auto gdy nie zgadza się moduł bateryjny.
  Czas by UE ustanowila prawo, uwalniajace serwisowanie samochodów elektrycznych. Wtedy wszystko ruszy.

 4. Jeśli jest coś dobre to nie trzeba do tego przekonywać: tak prośbą jak i groźbą. Gdyby elektryki były takie wspaniałe to spalinówki wymarłyby śmiercią naturalną, a to nazywa się rewolucją technologiczną o której tak szumnie lemingi opowiadają w kontekście elektryków. Oczywiście jest to bzdura.

 5. Za chwile będę emerytem, do sklepu do lekarza, muszę użyć samochodu, dzisiejsze ceny samochodów to kosmos w stosunku do mojej emerytury, patrząc na poczynania polityków za chwilę zostanę wykluczony ze społeczeństwa

 6. Słowo kluczowe "dotacja". A skąd ta dotacja? Przecież te dotacje są finansowane z naszych podatków, a więc z kieszeni przeciętnego Kowalskiego. Przeciętny Kowalski to raczej skromna osoba a nie jakiś Carington. Paradoksalnie biedni ludzie nie świadomie, dokładają się do zakupu drogich elektryków dla tych najzamożniejszych ludzi. To trochę jak piramida finansowa. Pozdrawiam miłośników motoryzacji spalinowej

 7. Wczoraj w trasie wypedzalem Leafa który pędził ekspresówką 80/godz, szyby zaparowane jakby wentylacja i ogrzewanie nie dzialało. Chłopina za kierownicą w czapce jechał.

 8. Jak 50 lat temu pisano w samochodach elektrycznych, to miały to być samochody z wymiennymi akumulatorami i stacjami wymiany, opartymi o istniejące stacje benzynowe. Nikt nie planował samochodów ładowanych indywidualnie, bo było oczywiste, że przy dużej liczbie samochodów jest to nie do zrobienia. Teraz postawienie 5 000 szybkich ładowarek na osiedlu gdzie mieszka 20 000 ludzi jest tez nie do zrobienia. A przyszłością motoryzacji są pojazdy elektryczne, ale z ogniwami paliwowymi zasilanymi wodorem. Tankowanie kilka minut, zasięg ponad 700 km. Wodór oczywiście z fotowoltaiki, która latem dysponuje nadwyżką mocy, której nie ma jak zagospodarować.

 9. Mam dziwne pytanie. Ostatnio zobaczyłem filmik na którym pies stoi przy przejsciu dla pieszych i czeka. Samochody się zatrzymują i wtedy on przechodzi. Jak to wygląda z prawnego punktu widzenia😀 czy jeżeli czworonóg stoi przy przejściu to musimy go przepuscic? 😃

 10. Sprawa polega na tym że wymieniane kraje niby to przodujące w rejestrowaniu elektryków wyraźnie podnoszą te statystyki samochodami flotowymi, choćby pocztowymi i tego typu… Fakt, u nas też już coś w tym kierunku się dzieje ale to dopiero początki a na zachodzie to już rozwinięta gałąź sprzedaży i co ważniejsze obsługi elektryków.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!