Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Uprawnienia SEP – nowe pytania egzaminacyjne 2021 G1 | kursyzawodowe.plUprawnienia SEP – nowe pytania egzaminacyjne 2021 G1. Poznaj pytania SEPowskie obowiązujące w 2021r. Poznaj najnowsze …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

19 thoughts on “Uprawnienia SEP – nowe pytania egzaminacyjne 2021 G1 | kursyzawodowe.pl

  1. He. He. Przestałem odnawiać. W Polsce jest wiele niedomówień i bezsensownych przepisów. Jeśli ukończyłem szkołę kierunkową to po co mi jakieś uprawnienia, gdzie na kursie i tak niczego nowego nie się nauczę. Fizyka nie zmienia się, nie da rady. To nie kościół lub polityka, że każdy woj na swój strój. Ponadto nigdzie w Europie, Unii nie ma czegoś takiego jak odnawianie uprawnień elektrycznych. Badania lekarskie, przepisy BHP owszem. Tutaj wytyczne się zmieniają. Kolejna sprawa związana z pracą również elektryka. Co z tego, że piekarz przejdzie kurs, otrzyma E1, a nawet D1, oraz nie wykreślą mu pomiarów kontrolnych, jeśli on nie rozumie tych pomiarów. Nie ma zielonego pojęcia, jak działa "różnicówka", co to jest rezystancja izolacji lub nie odróżnia rezystancji od impedancji. Jeśli chodzi o mnie, nie odnawiam i wykonuje zawód.
    Ale E1, D1 to jest nic, w porównaniu do przekrętu polegającego na "sprawdzaniu" mierników, testerów. Ba, niektórzy twierdzą, że to LEGALIZACJA. Otóż Urządzenie pomiarowe może KALIBROWAĆ jedynie producent lub autoryzowany serwis. Natomiast zalegalizować można urządzenie, które w GUM posiada zatwierdzenie typu. Legalizacją w Polsce zajmuje się tylko i wyłącznie Urząd Miar. Tylko że w Polsce nie legalizuje się zwykłych mierników prądu, napięcia, rezystancji. Tak, tester jedynej słusznej firmy Sonel, to zwykły miernik.Zresztą Kyoritsu, Fluke, Texas Instruments, czy Chiński UNI-T to też zwykłe mierniki, czasem dokładniejsze z kilkoma programowymi bajerami. Legalizuje się pomiar czasu, masy, odległości…, która jest w obrocie handlowym. Cechy legalizacyjne posiadają również mierniki zużycia energii elektrycznej w naszych domach. Nie Henio z Zenkiem co to nauczyli się lutować i kupili sprzęt. Jak widać te wszystkie "SEPY", "legalizacje mierników to jest jeden pic na wodę. Jest to ciche przyzwolenie rządu, aby skubać naiwnego piekarza Kowalskiego z uprawnieniami E1. Teraz najechało fachowców wszelakiej maści z "zaprzyjaźnionego kraju", którzy porobili te "sępy" i guano umieją.

  2. Ta pani jest oszustką i zbrodniarzem przeciwko ludzkosci.
    Ni idzcie na kurs sep tylko do technikum elektrycznego z maturą następnie po odbyciu 2 letniej praktyki di izby inzynierow budownictwa na egdzamin na uprawnienia budowlane branży elektrycznej. Będziecie mogli projektować instalacje elektryczne oraz kierować budowami w zakresie elektrycznym. SEP to coś w rodzaju nazistowskiego NSDAP .To są zbrodniarze przeciwko ludzkosci.

  3. Czy zareprezentowane tu pytania to wszystkie pytania jakie się pojawią na egzaminie, czy tylko jest to pula pytań dodana do starej po 2021 roku ? Czy całość egzaminu polega jedynie na wyuczeniu się tych pytań czy jest również jakaś część praktyczna np. rysunek układu sieci czy schematy obwodów elektrycznych na których przedstawia się określone działania w przypadku wystąpienia problemów ?

  4. następnym razem jak będziecie nagrywać, to włączcie tryb pełnoekranowy przeglądarki (F11) – nie będzie widać paska windows i będzie PRO 😀 A tak poza tym materiał luks 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!