Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Układamy styropian na podłodze EPS100 | Jak ułożyć styropian na podłodze | Ile kosztuje styropianSubskrybuj kanał https://tiny.pl/r26h4 Wspieraj nasz kanał i zyskaj bonusy https://tiny.pl/9p7s2 Osuszacze na wynajem …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “Układamy styropian na podłodze EPS100 | Jak ułożyć styropian na podłodze | Ile kosztuje styropian

 1. Nie trzeba resztek styropianu palić lub wywozić do lasu, Broń Boże! W Radomsku (od 20 lat) w Termeko przyjmą od Was każdą ilość styropianu odpadowego czy z rozbiórki, czysty i brudny. Całkowicie bezpłatnie !!!

 2. Cześć. Czy folia na łączeniach była klejona taśma czy na zakładkę? Pytanie 2. Widziałem, że w niektórych miejscach piankowa liście styropian na łączeniach. Pytanie po co jak w większości nie widziałem, abyście piankowali? I ostatnie pytanie. Rozprowadzenie hydrauliki przed czy po położeniu styropianu na podłogę?

 3. Cześć!
  W garażu również ułożyliście EPS100 czy coś twardszego?
  Zastanawiam się czy nie będzie problemu z pękaniem posadzki, jak wjedziesz samochodem do garażu.
  Jaka jest u was grubość wylewki w garażu?

  Stoję właśnie przed wyborem czy układać EPS 100 czy EPS 150.
  Liczę na odpowiedź od was 🙂

  Pozdrawiam!

 4. Dlaczego wywijacie folię ? Izolacja powinna być na jednej płaszczyźnie połączona z izolacją pod ścianami. Wy zrobiliście wannę. Ewentualna wilgoć w warstwach posadzki ( nie chudziaka ! ) ma utrudnioną drogę ucieczki zamiast pójść w ścianę i wyparować. Tak czy siak powiedzenia i do przodu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!