Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Układam gresy na elewacji – Taras marzeńNa ściankę elewacyjną oraz działową z OSB postanowiłem przykleić duże płytki gresowe. Zadanie nie jest łatwe, bo mam tu aż …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

40 thoughts on “Układam gresy na elewacji – Taras marzeń

 1. Witam i pozdrawiam Mario.Bardzo ciekawe projekty zawarte na tym kanale-gratuluje wiedzy i inwencji tworczej oraz zdolnosci manualnych.TY wiesz -ja wiem -my wiemy ile profesjonalnych narzedzi potrzeba do zrealizowania takowych projektow co ksztautuje rowniesz ceny za dane uslugi ,szkolenia i znajomosc materialow………Fajnie przedstawiony material i wady tanich produktow….DUZA LAPA WGORE

 2. Super Mario! Najbardziej podoba mi się, jak prezentujesz produkty Atlasa. Znaczy nie chodzi o to, że to Atlas, choć akurat lubię ich produkty, ale że przekazujesz wiedzę, której nie ma na opakowaniu w sekcji "Sposobie Użycia".

 3. Panie Mariuszu chciałem Panu podziękować za wszystkie filmiki i rady i zarazem się pochwalić, głównie dzięki Pana filmom sam wykończyłem swoje mieszkanie od stanu deweloperskiego do gotowego do zamieszkania ! Pozdrawiam! Piona !

 4. Panie Mario to jak to jest z tą metodą kombinowana? Jeszcze badąc w technikum budowlanym pamietam , że grzebieniem na krzyż, podłoże względem płytki. Pan i jedna z internetowych znalezionych definicji twierdzicie, że prostopadle. A pracując zawodowo w branży widywałem realizację dla tej metody na kubaturze – podłoża grzebień, płytka na gładko zaciągnieta faktura lewej strony płytki

 5. Cześć mam problem, mieszkam w domu ponad 100letnim i zrobiłem sobie mały remont pokoju. Chciałbym powiesić sobie TV lecz tynk na ścianach jest dość gruby prawie z samego piasku (wiadomo jak kiedyś Niemcy budowali te domy..). Jeśli bym wywiercił otwory na kołki one zwyczajnie w świecie by mi puściły. Co w tym wypadku zrobić? Wiercić głębsze otwory aż do cegły i szukać długich kołków o ile są? Czy poradzicie coś innego?

 6. Panie Mariuszu.
  Czy jest możliwość podania informacji/ linku do tarczy diamentowej do pilarki?
  Poszukuję dobrej tarczy do gresu o średnicy 165mm właśnie do pilarki niestety nigdzie nie umiem znaleźć.
  Pozdrawiam serdecznie.

  P.S.
  Super fachowa robota !!! 💪

 7. Mario, polecam ci przy ukosowaniu zamiast kostki użyć dysku szlifierskiego, który zapinasz na rzep do tarczy z kątówki. Gradacje dobierasz w zależności od twardości materiału (100 jest najpopoularniejsza) i wychodzi bajka przy minimalnym wysiłku.
  A przy składaniu dwóch płytek w rogu włóż w środek jakiś dystans (1mm najlepiej) i przy mocniejszej taśmie (ja używam taśmy dwustronnej) naciągam banany (zdziwisz się co można takim sposobem zdziałać). Pozdrawiam

 8. Jak drewno na tarasie dalej skrzypi? Skrzypi mniej czy mocniej?
  Ja układam na tym samym systemie i na początku za mocno ściskałem i tam mocno skrzypi następne już nie dociskałem tak mocno i skrzypią mniej dodatkowo dałem gumę i to fajnie wygłusza.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!