Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

UDANY DZIEŃ, SKUWANIE TYNKU, ROZDZIELNICA ELEKTRYCZNA, ZABEZPIECZENIA HAGER REMONT STAREGO DOMU #188



Remont Starego Domu Nadbudowa Domu https://youtube.com/playlist?list=PL4SmbLLzcM3guhHeN_bXYFUIiKT_W9eiZ …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

25 thoughts on “UDANY DZIEŃ, SKUWANIE TYNKU, ROZDZIELNICA ELEKTRYCZNA, ZABEZPIECZENIA HAGER REMONT STAREGO DOMU #188

  1. Przewody możesz dać 1 mm2 ale nie wiem czy cena będzie atrakcyjniejsza niż 1,5 mm2. Przede wszystkim zwróć uwagę że zabezpieczenia w rozdzielnicy chronią przewody, a nie urządzenia więc jak zmieniasz średnicę przewodu to zabezpieczenie też musisz do nich dopasować. Niektórzy deweloperzy robią teraz wszystko przewodem 1,5 mm2 ale zabezpieczenie dają 10-13A.

  2. Brakuje ogranicznika przepięć (widziałem są też takie co możesz nawet volty ustawić na nim),jakieś lampeczki 😉 by się przydały od faz, możesz miec tam takie coś do włączników schodowych,nawet dzwonek do drzwi🙆. Nie znam się ale trochę widziałem..😉

  3. To od pioruna to ogranicznik przepięć 😉 musiałbyś mieć 4P, no i rozłącznik główny 4P taki 100A spokojnie ogarnie 😉 a na indukcje spokojnie może być 3P 😉 Pozdrowionka 😉

  4. Cześć, jakiś czas temu u siebie też składałem u siebie rozdzielnicę – nagrałem z tego chyba 4 odcinki. Taki protip ode mnie bo widzę, że niestety masz już kupione różnicówki. Poczytaj sobie o typach wyłączników różnicowych i do czego nadają się różnicówki typu AC (Oznaczenie CDC) które masz kupione. W Niemczech nie powinno się ich już wgl stosować. Standardem powinny być już różnicówki typu A.
    Szkoda trochę bo typ A jest niewiele droższy od AC a zapewnia lepszy stopień ochrony.

  5. Dobrze widzieć chociaż raz że nie skaczesz po wysokościach ani nie przemęczasz stawów za bardzo – chociaż lepiej byłoby skuwanie sobie odpuścić, bo obciążasz nogę. Trzymam kciuki za doleczenie i za następne spotkanie z bankowcem 😀 Pozdrawiam jak zwykle!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!