Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ S04E08Bohaterką ósmego odcinka jest trzydziestodwuletnia Kinga. Ma siedmioro rodzeństwa. Kiedy zmarł ich ojciec, matka nie była w …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

36 thoughts on “TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ S04E08

 1. Super odcinek i super program.
  Ale niech Iwan wstawi sobie wreszcie boczne zęby za pieniądze zarobione w programie, albo niech węziej się śmieje. Poza tym niech nie peci nikotyny, bo to też degraduje zęby.

 2. Szczun za ten program. Jednak można zrobić komercyjny, przynoszący dochody projekt z lokowaniem produktu i funkcją rozrywkową a jednocześnie nie otrzeć się o żenadę i zrobić tyle dobrego. Ten program nie tylko motywuje mnie do remontu i odwiedzenia Castoramy (gratuluję tej współpracy – lepszej reklamy nie mogliście wymyślić! ), ale także nakręca na robienie dobrych rzeczy i przywraca wiarę w ludzi.

 3. Super pomysły, fajny projekt, ale o Aveli mówienie że to dobra jakość to duża przesada, jako sama szafka może i ok, jeśli mieszkańcy nie rozchlapują wody, ale jesli ktoś chce do niej blat – serdecznie odradzam, okleina jest bardzo porowata i po tygodniu wybrzusza się fest. Jeśli macie wybór – bierzcie imandrę, tez jest drewnopodobna ale o wiele bardziej odporna w lepszej cenie, a uchwyty można dokupić czarne z działu kuchennego

 4. Moja Mama wychowala nas piecioro od 11lat ,8,7,6, 4 latka , dala nam szczesliwe dziecinstwo,tak szczesliwe ze ja kazdemu dziecku na swiecie zycze takiego,skonczyla zaocznie studia, byla madra i dobra dla wszystkich dzieci bo byla nauczycielka . Dzis nikt nie pamieta o niej i zadne wladze nie zapytaja sie czy czegos nie potrzebuje? a potrzebuje!!

 5. Bardzo dziękuję Pani i całemu zespółowi za te filmiki! Już oglądnęła wszystkie sezony i zawsze czekam na nowy odcinek. Lubię przyglądać się metamorfozom podczas remontu. Jestem z Ukrainy, mieszkam w Kijowie i chciałabym podziękować wszystkim Polakom i całej Polsce za pomoc Ukrainie!❤

 6. Kurde, człowiek za połowę pensji wynajmuje mieszkanie, które jest w gorszym standardzie niż to mieszkanie przed metamorfozą, a Dorota mówi, że "ono się do niczego nie nadaje", także tak…

 7. A za pół roku, Pani Kinga dostanie kolejne mieszkanie, bo to miasto odda bardziej 'potrzebujcej' rodzinie. Sama bohaterka załuguje, by życie wreszcie jej oddało z nawiązką, ale remont mieszkania które jest własnością miasta, aż prosi się o typowy urzędniczy scenariusz. Mam nadzieję, że ekipa castoramy nie wyświadczyła tym samy niedzwiedziej przysługi Pani Kindze.

 8. Bardzo wzruszający odcinek… Jesteście super! To nowe mieszkanie na pewno w dużym stopniu zrekompensuje tej biednej i dzielnej kobiecie nieudane dzieciństwo!

 9. Naprawdę takie mieszkanie kwalifikuje się do nazywania go "do remontu"? Przepiękny parkiet, przestrzeń, wymienione instalacje, gładzie na ścianach… Cudowni bohaterowie, jak i mieszkanie przed totalnym remontem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!