Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Test Peugeot e-208: Najfajniejszy elektryk w segmencie? – #315 Jazdy PróbneOto nowy elektryczny Peugeot e-208, który tak naprawdę jest zwykłą 208-ką z bateriami w płycie podłogowej. Moim zdaniem to …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

31 thoughts on “Test Peugeot e-208: Najfajniejszy elektryk w segmencie? – #315 Jazdy Próbne

 1. Użytkuje warto auto warto polecić zrozumiały opis tu widać podmiotowe traktowanie klienta to nie poziom tłumaczenia wątpliwej jakości wciskanych grypowych preparatów tzw. szczypawek Billa G -)

 2. czy znacie chociaz jedna osobe która ma podobną bateryjkę i mieszka w bloku wielorodzinnym bo ja nie .Ja mieszkam na osiedlu gdzie jest duże skupisko ludzi ok 300 mieszkań i wyobraźcie sobie by 10% miała takie melexy wiec gdzie je będzie ładować

 3. Przetestuj jeszcze 2008 elektryczne…
  Ja mam Peugeota iOn elektryczny co ma zasieg w lecie 110-130km a w lecie przez grzanje nonspada do 60-80km ale i tak do Pracy i spowrotem smiga. A tu jeszcz zasiegu jest wpiernki iOn ma baterie 14,5kWh a 208 ma 50kWh.

 4. To co teraz robi Peugeot jest wspaniałe! Zawsze myślałem, że Peugeot to marka bez żadnych wyróżnień i cech charakterystyczny tj. (Citroen – HydroActive), ale teraz Peugeoty są świetne!

 5. Ja nauke jazdy odbylem citroenem c3. Ten peugeot troche obrysami właśnie przypomina c3 i bardzo podoba mi się to (no może ten kieł troche taki bajer na wyrost i psuje linie świateł)

 6. Bardzo ciekawe, że po ostatnim materiale w którym jako jeden z najtańszych samochodów ujęto Peugeot 308 z silnikiem 110KM, pomimo iż minimum, które miało być brane pod uwagę wynosiło 120KM dziś mamy reklamę Peugeota 208. Przypadek? Nie sądziłem już wtedy a dziś mamy na to dowód.

 7. Ładny ten Peugeot chociaż trochę przekombinowany. Jakoś Corsa bardziej mi przypadła do gustu
  Zoe zbyt babski, a kona to crossover to nie ma porownywać

Dodaj komentarz

Zadzwoń!