Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Tanie podróżowanie w POLSKIEJ przyczepie kempingowej. Ile kosztuje NIEWIADÓW?Gotowe zestawy solarne z instrukcją montażu od Kapitana do kupienia tu – https://mrkapitan.pl/pl/c/ZESTAWY-PV-KAMPER/18 …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “Tanie podróżowanie w POLSKIEJ przyczepie kempingowej. Ile kosztuje NIEWIADÓW?

  1. Podróżowanie z przyczepą kampingową nie jest tanie, jest nawet drogie bo camp'y z normalnymi czystymi toaletami i prysznicami są drogie, do tego opłaty za przyłącza do wody i prądu też kosztują, panele solarne to jakieś rozwiązanie, jednak fajne campy są przeważnie w mocno zalesionych miejscach gdzie ładowanie prawie się nie odbywa. Taniej wychodzą hotele i bardziej komfortowo… Takie są moje spostrzeżenia kilku takich wyprawach.

  2. Ciekawy pomysł ze zmianą koloru przyczepy.
    Pasuje do auta i kojarzy się wakacyjnie z błękitem zamglonego nieba nad Morzem Śródziemnym 🙂

  3. Solidna przyczepa. Objechałem nią połowę Bałkanów, z górami czarnogórskiego Durmitoru i bośniackich wzniesień 😉 Moja była w wersji nietkniętej od lat 80-tych, albo i 70-tych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!