Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Reno scenic o zapachu kryminałuEdytowane przez YouCut:https://youcutapp.page.link/BestEditor.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Reno scenic o zapachu kryminału

  1. Do prokuratury sprzedawcę i powinien iść siedzieć. Oczywiście wypowiedzenie umowy sprzedaży i zwrot pieniędzy. Polecam nowemu właścicielowi od razu skorzystać z radcy prawnego a w sądzie wnioskować o obciążenie wszystkim kosztami pozwanego sprzedawcę auta.

  2. Opel Astra h – dziwne objawy: zegar obrotościomierza czasami nie startuje, czasami gubi 1000 obrotów. Podobnie prędkościomierz raz na jakiś czas zwiecha. Albo na jałowym na postoju "jadę" do 50 km przez 1-2 sekundy. Kontrolka ABS czasami się świeci przez dwa tygodnie a potem dwa tygodnie jest OK.
    Im zimniejsza aura i bardziej wilgotna tym bardziej Łopelkowi odwala. Co to może być, bo elektryk "klęknął" i najchętniej wymieniły z pół samochodu. o.O

  3. Jakież 🤔moje kiedyś było zdziwienie, naprawiając ( nasi tutaj byli wcześnie) Megane 1 . Znikający tylko jeden lewy tylny kierunkowskaz. Dziwnie było To że w zależności od pogody dreszcz kier, był ciepło lato nie było.I nie żadna masa ,oprawka żarówki,, zasilanie,( nadmieniam że reszta była a Awaryjne wszystkie 🥺 właśnie . Zdrajcą było połączenie przy progu wiązki idącej ku tyłowi ( oczywiście nie widoczne w żaden sposób) . Pozdrawiam

  4. Ja już 6 rok jeżdżę taką trumną na rezystorach poduszek, dopiero niedawno odkryłem tak naprawdę że mój scenic II jest tak zdrutowany. Nie byłem świadom tego dopóki nie zacząłem się dobierać do wnętrzności w celu usunięcia innej usterki. Dla takich druciarzy co potajemnie robią takie obejścia i oszustwa, jest tylko jedno miejsce. Krematorium. Z moim autem już nic nie zrobię, nie jest warte przywracania do oryginału, ale najgorsze jest to że już go nawet nie sprzedam nikomu, jedynie na złom, bo takie druciarstwo powypadkowe tylko tam sie nadaje. Chyba że coś mi odwali i jednak pokuszę się o remont kapitalny, bo co by nie pisać to wygodny i na pierwszy rzut oka nie najgorszy egzemplarz jaki widziałem…Po za 20 letnią kapryśną elektryką nie ma specjalnie nic do roboty. Albo mi się tylko tak wydaje 🙂

  5. Ładnie, pewnie jak by pogrzebał więcej w tym Reno to kwiatków było by więcej. Ciekawe czy poduszki ma. Też często spotykam podrutowane wozy po kolizjach i co ciekawe głównie są to francuzy. Zresztą jeżdżenie francuzem to proszenie się o kłopoty jak moi znajomi. Francuz Francuz, a później płacz bo immobiliser padł, a to coś innego z elektryki, a to w citroenie C4 Picasso silnik rzesi i wcale nie kupowali tanio.

  6. Sądząc po głosie jest Pan młodym człowiekiem natomiast po robocie świetnym fachowcem! Brawo. Żałuję, że w okolicach mojego miejsca zamieszkania natrafiam na samych nieudaczników, oszustów i naciągaczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!