Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

REMONT W CHINACH 14 Hydroelektrycy WEZWANI i Retro w Nowym DomuKONTAKT BIZNESOWY: 1 E-mail: damianchen@smartchina.pl (umów się na telefon). 2 WhatsApp / Telefon: +48502902501 …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

45 thoughts on “REMONT W CHINACH 14 Hydroelektrycy WEZWANI i Retro w Nowym Domu

 1. Damianie mieszkam w USA juz 20 lat I tyle samo pracuje tutaj na construction… mialem czasami stycznosc z chinskimi pracownikami I ich wykonanie… I powiem Ci ze ich wykonanie prac budowlanych jest tragiczne… jesli chodzi o materials chinskie rowniez sa tragiczne tzw. dzadostwo🤣

 2. Tez jestem w trakcie remontu spodobały mi się te lampo wiatraki. Przyslij mi 3 sztuki 😅 jak była pand… ia woziłem kontenery z Dct bct gct także jakbyś coś potrzebował w Trojmiescie jeśli chodzi o spedycję daj znać .

 3. Dla mnie takie (prawie generalne) remonty powinno robić się w ostateczności a w mniejscach które szybko rosną (inne inwestycje) to wolałbym sprzedać i kupić inne. A tak to potwierdza się że połowa (a nawet więcej) cywilizacji to para w gwizdek i wieczne przerabianie tego co należało 3 razy przemyśleć na start a potem przez kilkadziesiąt/kilkaset (jak akwedukty w Rzymie np) lat nie ruszać

 4. Super że znowu jesteś wszyscy tu wiemy że jesteś zarobiony ale nie zaniedbuj nas waszych fanów…jak tam śliczny maluszek czy on już chodzi do szkoły może? Pozdrawiam serdecznie 👨‍👩‍👦

 5. 1-Kontakty/psyrykajki do pradu…w lndiach nawet w hotelach byly czesto obskorne, a sprzatajacy mlodziency robili wielkie oczy, ze trzeba to wyczyścić. Mnie jedna taka plytka zabrała pół godziny, bo przecież tam się kurzy 24/7.
  A Wasze sa bardzo estetyczne, ladne i łatwe do utrzymania w czystości.
  2-Sprawa wiatraków pod sufitem- dlugie lata mnie śmieszyły, że po co, skoro mam duze okna i dobry przewiew.
  Ale tak od 2 lat ten wiatrak pomaga jak mamy powyżej 28C w mieszkaniu .
  3-master bedroom-swietnie zorganizowane oświetlenie, tylko jak dla mnie, to spanie z głową prosto w okno( vis a vis okna) byloby zbyt jaskrawym przebudzeniem. Dalabym wiec łóżko prostopadle do okna, nie mówiąc tez o tym, że łatwiej z niego wstać, niż pełzać ku nogom łóżka.
  Ale to moj pomysl.
  Wy mlodzi mozecie po nim skakac…lol
  Bedzie fajnie zobaczyc wykończone mieszkanko.
  A propos-u nas(Kanada) jest b. duzo Chincz6kow.
  Widzialo sie wiele napraw- oni chyba maja mentalność "szybko zarobic", a co do jakości, to juz problem. Choc nie zawsze, oczywiscie.
  Tak mi sie przypomniało slyszac o tych 2-3-4… elektrykach.

 6. Damian, u nas dominują obecnie włączniki dotykowe, poniekąd z Chin. Dla mnie ważne są walory estetyczne. Każdy ma jednak swój styl, który oczywiście szanuję.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!