Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont sypialni #2 – panele angielskie i klasyczno-nowoczesny stylHej, w końcu udało mi się skończyć remont sypialni! Miało być tylko malowanie… a wyszło jak zawsze :). Chciałem zrobić coś …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “Remont sypialni #2 – panele angielskie i klasyczno-nowoczesny styl

  1. Jeden z Twoich najlepszych filmów:) Robię aktualnie bardzo podobny remont w mieszkaniu. Obok łóżka, oprócz kinkietów, dołożyłem jeszcze schodowo-krzyżowe żeby nie musieć wstawać i gasić światła:D Może nie jesteś projektantem, ale myślę że śmiało byś się sprawdził również w takiej roli. Normalnie człowiek orkiestra! Tobie zajęło około tygodnia, to pomyśl ile zajmuje komuś kto musi to robić po robocie nocami:D

  2. Wydaje mi się, że chodzi o to, żeby nie mieszać stylów, trzymanie się jednego stylu wykończenia zawsze wychodzi na plus. Jeśli chodzi o styl angielski to świetne wnętrza można podpatrzyć w ,,Neptune", dobór kolorów mebli, ścian i dodatki, uwielbiam ten sklep.

  3. Ale wiesz ze coving uzywa sie przy zjebanej robocie, takiej typowej angielskiej gdzie na suficie i scianie sa fale dunaju. Listwy przypodlogowe laczysz na 45° a nie 90° wtedy nie widac laczenia ani pekniecia.
    No zobacz efekt babciny jak w UK tylko jeszcze skrzypiacej podlogi i dywanu brakuje do typowego angielskiego dziadostwa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!