Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #15 układanie płytek – system wyrównujący ASWitam serdecznie . Zapraszam na zupełnie nową serię odcinków . Serię poświęconą remontowi mieszkania . Pojawią się filmy …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #15 układanie płytek – system wyrównujący AS

  1. A co z zabudową tego pionu? Dobra obejrzałem dokładniej. Zrób tą ściankę na zawiasach, u mojego brata jest tak zrobione lustro dosyć sporych rozmiarów, jak konstrukcje będziesz mocował do płytek, to zrób to na taśmie akustycznej. Jeśli rzeczywiście zależy ci na łatwy bezszkodowym demontażu, to zrób to w dwóch częściach. Jeśli ma być geberit, no to tam i tak będziesz musiał to zrobić na sztywno, ale górę bez problemu powyżej spłuczki już możesz na zawiasach dać i otwierane do góry albo na bok. Ale tak na dobrą sprawę trzeba było to zabudować normalnie i zroibić po prostu drzwiczki rewizyjne.

  2. Łatwiej te klipsy demontować razem z klinami. Większe naprężenia jest i łatwiej pękają. Proponowałbym do tego młotek gumowy . Żeby klej nie wypłynął przy fudze przed położeniem płytki w miejscu ich styku zrób fazę szpachelka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!