Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont mieszkania – Prace na doleRemont mieszkania trwa nadal, zeszliśmy na dół, zrobiliśmy wylewkę i przystąpiliśmy do prac wykończeniowych. Położona …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

45 thoughts on “Remont mieszkania – Prace na dole

  1. Nie rozumiem jak można nową instalację elektryczną poprowadzić na puszkach, robienie czegoś na nowo lecz sposobem sprzed 30lat. Mario pomyśl nad innymi specjalistami

  2. Mario malujemy teraz łazienkę farbą producenta V33 do płytek, ale mamy problem z miejscem gdzie jest silikon, bo tam niestety złazi mi farba. Pytanie, czy mam usunąć silikon, a dopiero położyć nową warstwę? Przyznam, że jestem w kropce, bo nie wiem jak do tego tematu podejść, a farba mi się rozłazi przy silikonie.

  3. Mario pomyśl na listwami styropianowymi w łazience (jakieś 5cm niżej od sufitu), a w nich taśma ledowa, robiłem tak u jednego klienta powiem Ci że efekt jest ładny. Jak chcesz to mogę Ci podesłać kilka zdjęć jak wyszedł efekt końcowy 🙂 Fajna robota, miłego dnia.

  4. Mario, z tym dotykowym włącznikiem, to lepiej uważaj. Podziała on może dwa-trzy lata, a później się spieprzy. Przerabiałem to na lampce biurkowej i piekarniku. Jak już chcesz to instalować to zrób to tak, żeby była łatwa rewizja "w razie W", coby nie musieć później kuć cegieł.

  5. Hej. Jeśli masz zamiar jeszcze nagrywać tego typu filmy jak chodzisz po pomieszczeniu to fajnie byłoby, gdybyś zainwestował w jakiś stabilizator do aparatu lub kamery ewentualnie do smartfona jakieś dij Osmo. Można uzyskać fajne efekty i dużo wygodniejsze przy nagrywaniu.

  6. Mario pytanie takie z innej beczki. Jak to jest z zabudową grzejnika. Słyszałem mieszane opinie. Niby cyrkulacja nie taka, a to wilgoć szybciej wejdzie bo różnica temperatur gdy zabudowany w okolicach okna. Jakie jest Twoje zdanie, tudzież jak byś przeciwdziałał. Aktualnie przygotowuje mieszkanie pod rigipsy i tak się zastanawiam czy zabudowywać, dodam że umiejscowienie grzejników typowo pod oknem. Pozdrawiam

  7. Byłem pewien, że ten metalowy słup będzie wykorzystany jako konstrukcja dla spiralnych schodów, że będą się wokół niego owijać czy coś ale chyba plan jest inny?

  8. Mam pytanko: jak się trzyma farba na łóżku vintage które malowałeś , wszystko ok czy coś odpada bo chce zrobić tak samo tylko nie wiem czy będzie trwałe
    Ps świetny film

Dodaj komentarz

Zadzwoń!