Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont łazienki – instalacje rur pp, płytki, zgrzewanie, brodzik itp.Mama mojej kochanej żony wyjechała na urlop i postanowiliśmy podczas jej nieobecności wyremontować łazienkę. Na akcję …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

35 thoughts on “Remont łazienki – instalacje rur pp, płytki, zgrzewanie, brodzik itp.

  1. Nie wierzę, że zrobiłeś to w 9 dni, z kręceniem filmu i zakupami. Wygląda to na blok, więc gdybyś pracował długo, to sąsiedzi walili by po rurach. Ale wprawiony fachura, to może da radę… Z tym kaloryferem to trochę przyżydziłeś, trzeba było jakiś panel kupić mamusi 😉 , może w ogóle rurę schować, skoro już taki glanc zrobiłeś.

  2. 5:45 Panie Mariuszu, a jakby tak na czas zgrzewania i montażu umieścić jakiś pręt albo rurkę metalową o średnicy równej prześwitowi? Może wtedy nie byłoby ryzyka zmniejszenia prześwitu. Zdałoby egzamin, jak Pan myśli?

  3. Witam, jak zwykle świetny materiał! Brakło mi tylko informacji (bo takiej właśnie teraz szukam) jakie średnice rur stosować do łazienki, do prysznica? Czy 1/2 cala jest właściwa, czy musi być większa średnica?

  4. Pan jest fachowcem , zawsze podziwiam takich ludzi i doceniam udostępnianie wiedzy i praktyki , pomogło mi to w remoncie łazienki. pozdrawiam serdecznie

  5. Taka lazienka jak moja 3 m2 ,jeszcze remontuje ,i,,mam pytanie na jakiej wys powinna byc zamacowana w brodziku bateria z deszczownica ? Drzwi od brodzika maja 1,85 cm wys i 40 cm dlg brodzik ,80/80 ma brodzik ,czy deszczownica nie moze wystawac poza drzwi (wyzej?)od dlg drzwi brodzika ? Prosze o odp?

  6. Ja Laik i amator choć z zacięciem do nauki wiele już sam zrobiłem w chacie dzięki temu czlowiekowi. fakt trzeba doświadczenia, ale pomałui krok po kroku można wejsc na inny level w kategorii technik domowy. Polecam.

  7. "Postanowiłem jednak nie robić fuszerki i dołożyłem sobie roboty" – takich fachowców ciężko znaleźć, chociaż Ci z młodszych pokoleń idą ku lepszemu. Najgorsi są Ci starzy, którzy zatrzymali się mentalnie i technologicznie w Alternatywach 4, kasując przy tym więcej bo przecież mają "lata doświadczeń":)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!