Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Realny zasięg Volkswagena ID.3 58 kWh w trasie przy 120 km/hWyjechałem z Warszawy w stronę Lublina, gdzie drogą ekspresową jechałem równe 120 km/h (przy 9°C). Celem był Chełm …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

11 thoughts on “Realny zasięg Volkswagena ID.3 58 kWh w trasie przy 120 km/h

 1. Oto przykład jak urlop spędzić przy ładowarce jadąc na wakacje z Rzeszowa do Świnoujścia… Elektryki to ZŁO nie mające nic wspólnego z ekologią. Skończą po paru latach jak te słynne niby ekologiczne – powyginane świetlówki które szybko zostały zastąpione przez LEDy! A przyszłość motoryzacji to wodór!

 2. napęd elektryczny jest fajny…mam sporo plusów…jednak obecna technologia akumulatorów to kompletne nieporozumienie… za duże, za ciężkie zbyt szybko tracą pojemność a i czas ładowania pozostawia wiele do życzenia…. może jak uda się produkować akumulatory ze stałym elektrolitem nabierze to więcej sensu? obecnie to taka kiepska proteza samochodu… do miasta owszem bardzo fajna ale w trasie kompletnie bez użyteczna….

 3. Mieć takie drogie auto i rozkminiać te wszystkie kilowaty, ładowarki wolne, szybkie, czy dojadę, czy nie dojadę… Czy nie lepiej kupić coś w LPG, zalać gazem, dolać z kilkanaście litrów benzyny, zrobić bez strachu 500 km na jedmym tankowaniu i mieć to wszystko gdzieś?

 4. Powiem krotko – poniemiecki elektryczny szajs i strata czasu. Gretynizm.
  Prawdziwie wydajny i prawdziwie ekologiczny samochod elektryczny to taki, ktory ma ogniwo wodorowe. Czyli na dzien dzisiejszy Toyota Mirai czy Hyundai Nexo. Niestety brak jeszcze infrastruktury.
  Tankowanie wodoru to ok 3-4 minuty, zasieg tej Toyoty ok 500km. Spalanie to srednio 0.7 – 0.9kg na 100km.

 5. Kiedy nie masz dobrej muzyki ani żadnego audiobooka w aucie i się w ogóle nudzisz to wybierasz się ID.3 w trasę i swój cenny czas pożytkujesz na wyższe obliczenia matematyczne czy dotrzesz do celu czy nie i gdzie się podładować . Auto dla poszukiwaczy sensu istnienia w mordę kopane………………..

 6. Ile wyszło zł za naładowanie ? Czy w navi są "wbite" stacje ładowania dla sprawnego poruszania się czy zostaje tylko szukanie samemu po np. google maps? Dzięki.

 7. Ponoeważ nigdy sie nie przedstawiasz to napiszę tak: no dobra panie leftlane, czy chciałbyś mieć taki samochód. Ile by musiał kosztować żebyś go kupił zamiast powiedzmy golfa?

 8. Jezu jaka tandeta plastikowa. Co się stało z niemiecką inżynierią? Już pomijam kwestię, że samochody elektryczne nie są samochodami. Bo samochód to jest WOLNOŚĆ! Wstaję rano w Gdyni i chce mi się do Zakopanego. Więc wsiadam i jadę. Kończy mi się paliwo – 5 minut na CPN i jadę dalej. A elektryk? Spróbuj zrobić taką trasę bez paru godzin postoju na ładowanie. Jest to żałosne. Ktoś się uparł na auta zeroemisyjne? OK – jest wodór. Tankowanie kilka minut – tyle, co zwykłego auta. I to rozumiem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!