Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Pułapka na złodziejaPlaylista z akcesoriami do budowy inteligentnego domu: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Pułapka na złodzieja

 1. Kolejny przykład na elektronikę z Lidla. Oświetlenie szybko pada , daj spokój SZAFA z tymi lidlowskimi zabawkami 😉😆 sam już powiedziałeś, że lepiej raz a dobrze. POZDRO SZAFA 👊👍

 2. Szafa, pewnie wiesz, ale nigdy nie wspominałeś o starszym stażem yutuberze z Kielc.
  Nigdy nic z nim nie nagrałeś.
  Wręcz to niemożliwe, mowa tu o koledze kunegunda 10. Zaczął wcześniej od ciebie o całe 5 lat. Nawet się o nim nie zająknołeś

 3. Szafa, co do uszczelek to przynajmniej w przypadku aktualnych modeli kabin można je spokojnie dostać u producenta, najlepiej przez sklep, który sprzedaje kabiny danej marki.

 4. Uszczelki wysmaruj Oxsydantem 18% ,a zeby nie wyparowalo to strecz przytknij,po 20godzinach bedza biale,a jak masz jakieś diody Uv to przyśpieszy temat,nie ma sprawy👍

 5. Niby fajna taka kamera ale niestety mam dwie kamery pod HomeKit z obsługą Secure Video i spoko fajnie są powiadomienia itd ale bardzo też często zdarza się tak że czegoś nie nagra rozumiem gdzieś tam osoby czy psa ale jak niekiedy nie nagrywa wyjeżdżającego auta to już trochę średnio niestety. Samam kamera też nie słaba czy tania bo Netatmo która wygląda prawie jak ta z EVE.

 6. Szafa, pewnie wiesz, ale nigdy nie wspominałeś o starszym stażem yutuberze z Kielc.
  Nigdy nic z nim nie nagrałeś.
  Wręcz to niemożliwe, mowa tu o koledze kunegunda 10. Zaczął wcześniej od ciebie o całe 5 lat. Nawet się o nim nie zająknołeś.

 7. 4:53 Marcin co do lamp z Lidla to powodem nie jest czasem forowoltaika i zbyt duże napięcie w sieci? U mnie w robocie odkąd podpięli fotowoltaikę też się palą takie lampy i do tego jakiś moduł który steruje automatyką szlaban na wjeździe do posesji. Dzieje się to praktycznie co słoneczny weekend! Pozdrawiam.

 8. 8:00 uszczelki to można próbować perhydrolem 30% coś jak pożółkłe konsole wybielają, posmarować zawinąć wystawić na słońce i będą jak nowe

 9. Koncówki lipa straszna w tym niebieskim SZAFA szoruj do JULA kup te z czerwonym kołnierzykiem (chyba teflon) i sobie w tym nowym wymień! i będziesz pan zadowwolony ok około 5 lat mam te końcówki od nich (gniazda) nawet w kompresorze wymieniałem na te z JULA !!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!