Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

PS3 z OLX za 80 ZŁ!? Czy WARTO ?! Naprawa RSOD 1/2 #WielkiElektronikWielkiElektronik #Spox_2 #polamasowe #serwiskonsol #PS3 #Playstation3 #PCBRepair #RSOD Szklanki i inne gadżety …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

25 thoughts on “PS3 z OLX za 80 ZŁ!? Czy WARTO ?! Naprawa RSOD 1/2 #WielkiElektronik

 1. Gdy #Spox_2 gada do mikroskopu na live i w tym momencie dołącza ktoś pierwszy raz na kanał i mówi:Ten gościu jest jakiś psychiczny: A starzy widzowie odpowiadający na jego komentarz: Ty durniu i dostaje bana na swoje konto za "Ty durniu"

 2. OLX nic nie gwarantuje w sprawie zabezpieczenia przed oszustwami na swoim portalu, chyba że udowodnisz że dostałeś cegłę zamiast konsoli lub telefonu. zgłosiłem 2 razy oszustwo to pieniążki trafiły do oszusta a mnie polecili zgłosić sprawę na policję. OXL TO ZŁODZIEJE BIORĄCY OPŁATĘ ZA USŁÓGĘ SERWISOWĄ KTÓRA NIĆ NIE DAJE

 3. #WielkiElektronik Przypadkowo kiedyś wlazłem na ten kanał mimo ,że mało interesuję się elektroniką. , a o naprawach nie mam zielonego pojęcia . Jednak tak ciekawie to prowadzisz, że zacząłem śledzić Twój kanał. Paczka duża. Nie mam pojęcia ile może mieć konsola ( nigdy jej nie miałem w ręku.). Obstawiam, że 23 x 17x 8 , waga 5 kg.

 4. ja w życiu nie mógł bym pracować z elektorniką w rękawicach tym bardziej jak bym coś lutował muszę czuć materiał z którym pracuje w ręku tak to nie robota

 5. Zapomnij że olx cokolwiek odda, chyba że dostaniesz cegłę zamiast konsoli to każą ci najpierw zgłosić na policję a jak ktoś ci przyśle niesprawny sprzęt to olx ma to w nosie.
  Ps. też kiedyś zepsułem x360 klienta bo zamiast najpierw odczytać wsad napędu to go skasowałem 🤣
  Rutyna gubi.

 6. Witaj, mam problem taki, bo nagle w PS3 wszystkie fify sie zacinają mam od 2008 do 2018, chodzily normalnie i tak nagle wszystkie się tną, ale np. pes normalnie działa. Czy to może laser? Pozdro.

 7. Obejrzałem od deski do deski. Niestety nie będę tego robił ale oglądam ostatnio wszystko bo zainspirował mnie film z lutownicą i będę dodawał bluetooth do ps2.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!