Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Przyłącze elektryczne remont4you.plZapraszam do mojego sklepu po profesjonalne narzędzia i gadżety kanału remont4you: https://sklep.remont4you.pl Zostań …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Przyłącze elektryczne remont4you.pl

  1. Nie zaspawałeś (+zabezpieczenie spawu) tego połączenia skręcanego do bednarki? 😀 Przecież to jest prokurator za takie wykonanie… 🙂 Jaki pomiar rezystancji wyszedł?

  2. No jeszcze pasowaloby zrobic pomiar uziemienia. Bednarke nalezy przyspawac do szpilek mozna rowniez zalozyc zaciski krzyzowe ale do szpilek stosuje sie nieco inne rzecz jasna miejsce spawania trzeba zabezpieczyć przed korozją

  3. z tego co wiem to to jest uziom a nie sonda , ale robota zrobiona ok. zastanawiam sie jeszcze czemu aż trzy uziomy i dla czego bednarka jest w wykopie no ale to moze byc wymóg energetyczny w polsce . tak mi sie zdaje . Pozdrawiam.

  4. Szanowałem Cię za wykończeniówkę, ale za to, że bierzesz się za elektrykę, o której wydaje CI sie że masz pojęcie, przestane Cię oglądać. Ja po takich fachowcach potem musze tłumaczyć i głowa kręcić. Z elektryką niestety jest tak żę musi być w 100% zrobiona dobrze, nie 90% bo nie zadziała prawidłowo, mowa o bezpieczeństwie. ZOSTAŃ ELEKTRYKIEM A POTEM PUBLKUJ MATERIAŁY WIDEO. ps szacun za wykończeniówkę. Jestem elektrykiem i z przyjemnością oglądałem twoje filmy, ale jak widzę co robisz z elektryką to mam kłopot……ps błagam nie rób tego….wiesz jakie opinie krążą o fachowcach co robią wszystko. My takich w trójmieście omijamy szerokim łukiem. Już nie mówie o tym, że komuś kto się na tym zna i inwestował w to zabierasz pracę…..

  5. Wszystko super fajny film. Podoba mi się całość oracy tylko zgodnie ze sztuką bednarka ma być przykryta warstwą rodzimą czyli czystą ziemią bo to UZIEMIENIE a tak to spoko.

  6. ja rozumiem że to tylko domek jednorodzinny, i nie wiele tam się zgadza z projektem, ale WLZ pot. Przyłącz, powinien być w projekcie opisany, przekrój i rodzaj kabla. wykonawca nie może sobie wybierać tego jak mu się podoba. chyba że chce się mieć na głowie kierownika i inwestora jak pomiary nie przejdą bo pomiarowiec będzie widział nieścisłości, a osoba bez uprawnień sama sobie poprawek do projektu nie naniesie.

  7. Hmm bednarka położona i sondy/szpilki wbite.. Ale przed zasypaniem powinien być zrobiony pomiar. Jeśli pomiar będzie kiepski to w każdej chwili można jeszcze dobić więcej sond głębiej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!