Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Prostowanie ścian – Remont wnętrza krok po krokuCzytaj więcej o wykonywaniu suchych tynków: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “Prostowanie ścian – Remont wnętrza krok po kroku

  1. A jak w bloku z płyty mam ok.1 cm. odchyłu a chce płytki położyć czym to wyprostować, jakich materiałów użyć i czy też zacierać czy zostawić aby lepsza chropowatość była a jeszcze chce dać hydroizolacją bo to łazienka. Pozdro

  2. Tynkowanie na listwach to metoda może i dobra przy urabianiu tynku we wiadrze i nakładaniu po kawałku. Przy tynkowaniu maszynowym nie używam listew a wyprowadzenie idealnego pionu i płaszczyzny jest nie tylko możliwe ale też szybsze i łatwiejsze niż po listwach. Listwy zawsze gdzieś się wcisną, wgniotą itp. ciężko tak osadzić listwy, żeby potem płaszczyzna była idealna…

  3. ''poprosić ekipę żeby pracowała najciszej jak mogła''- porada muratora teoretyka.. A w praktyce to co mam powiedzieć do młota kuj ciszej? odkurzaczowi żeby tak nie wył? a mieszadło do zapraw obłożyć grubym kocem. o błędach już widocznym na filmie nie wspomnę ale tylko się cieszyć bo więcej roboty dla ludzi którzy na tym się znają.

  4. I już macie ZONKA. Tynk gipsowy kładzie się do 2,5cm teoretycznie a nie do 4rech. Ponadto nie robi się tego na raz tylko podrównanie zaciąga grzebieniem. Po drugie nie wygładzić tylko trapezować i gąbką się rozciera nie zaciera, lizakiem się gładzi. Tony gipsu, od ch* pier**nia, w piz*e siana. Teraz już wiecie dlaczego tam były płyty KG.

  5. Do jednego cm gładzią szpachlową? Gipsem szpachlowym a i na to potrzebne są dobre warunki i dobre wykonanie, żeby za kilka miesięcy nie odspoił się od ściany. I pytanie do inwestora a może do wykonawcy. Jakim cudem przy tak kompleksowym remoncie jest tyle kucia w nowym tynku w celu doprowadzenia instalacji? I pytanie do wykonawcy. 2 tygodnie na rozbiórkę starych tynków, podłóg, ścian itp?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!