Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

PRAWDZIWA HISTORIA Calibry KICKSTERA za 6600. ZOBACZMY co jest naprawdę?Prawdziwa i nieznana dotąd od strony technicznej historia calibry za 6600 @Kickster zobaczmy co tak naprawdę się wydarzyło …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

36 thoughts on “PRAWDZIWA HISTORIA Calibry KICKSTERA za 6600. ZOBACZMY co jest naprawdę?

  1. 02:20 – jak się tak słucha po raz kolejny taką historię to w takich momentach "wewnątrz niewinnego człowieka" budzi się "dziecięca wyobraźnia spowodowana obejrzeniem w dzieciństwie bajek o Batmanie czy podobnych bohaterach którzy prowadzili walkę z niesprawiedliwością" i powstaje chęć by namierzyć tego typu STWORY (nie ludzie) i wymierzyć im sprawiedliwość.
    Nie mniej póki co, zwykli widzowie mogą póki co móc się cieszyć, że pokazujecie prawdę o brzydkich nawykach niektórych ludzi (trochę szkoda, że zniknęli z rynku i się nie odezwali, żeby chociaż PRZEPRASZAM nie powiedzieli) oraz na co zwracać uwagę przed oddaniem auta i po odebraniu. A potem zapolować (po udowodnieniu winy) na takie osoby by wyciągnąć konsekwencje.

  2. ja korzystalem z tego ostatnio, przy kupnie audi a4 b8 avant 2.0tfsi quattro 😉 auto z przebiegiem 334tys zrobilem nim juz 6tys i smiga.. sa jakies tam poprawki bo musialem odme wymienic, oraz czeka mnie sciagniecie kolektora i wymiana uszczelek na wtryskach bo szarpie na zimnym ..ale tak to smiga bez problemow ..raport mi pomogl bo bylem sceptycznie nastawiony do tego przebiegu i wgl ale auto bylo mocno zadbane a w srodku to wgl nie bylo widac tego przebiegu..oczywiscie auto kupione z usunieta wada olejowa 🙂

  3. Wez łysy łbie nie namawiaj ludzi do używania tej strony do sprawdzania aut za 6tys bo wtedy dopiero robi się patologia ze ludzie do starego trupa przyjeżdzają z miernikiem lakieru wielcy znaczy i oczekuje stanu salonowego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!