Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

PRACA PRZY REMONTACH – lepiej zarabia tynkarz czy wykończeniowiec? | DO ROBOTYDługo się zastanawiałem, czy lepiej sufity tynkować czy zabudować płytą karton gips – teraz postanowiłem sprawdzić jak to …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

21 thoughts on “PRACA PRZY REMONTACH – lepiej zarabia tynkarz czy wykończeniowiec? | DO ROBOTY

  1. 4000zl w gore jako pracownik w firmie? chyba robiac po 14h dziennie i 6 dni w tygodniu, placone ofc pod stolem, bo na umowie najnizsza krajowa… takie sa niestety realia pracy na budowach.

  2. Folie paroizolacyjna daje sie pod profile a nie na. Po przykreceniu GK w foli powstanie tyle dziur Co srub Co doprowadza do nirszczelnosci. Nastepna sprawa. GK nie ma prawa stykac sie z folia. Pozdrawiam polskich fachowcow.

  3. Ludzie z umiejętnością myślenia i chęcią są ,ale za odpowiednie wynagrodzenie.Jezeli znajduje w Polsce oferty u tzw.prywaciarzy za 20 zł brutto ,jako samodzielny pracownik ,to mówię ,,Nein danke"!!

  4. Nie wiem jak jest w PL ale w NO jak bys dał paroizolacje na profil i następnie ją podziurawił wkretami to byś wszystko zrywał bo musi być za profilem Przewody w profilu też są zabronione bo można je uszkodzić wkretem ale może w PL jest inaczej Dziwi mnie też brak taśmy do uszczelnienia przy przewodach i rurze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!