Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

pokusa tłumuHomilia wygłoszona podczas Mszy św. w IV Niedzielę Zwykłą w parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie, 29 stycznia 2023 …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

28 thoughts on “pokusa tłumu

 1. Jak zawsze cudowne,piękne,wspaniałe Słowo, z wdzięcznością wysłuchałam ❤ się raduje.
  Idę na górę…
  Bóg zapłać i Szczęść Boże wszystkim ❤

 2. Szczęść Boże, dziękuję za kazanie.
  Moim zdaniem to ludzie przestali wierzyć. Nie wierzą, bo się nie modlą. Nie potrafią słuchać, kochać kogoś, kogo nie widzą, bo jest zbyt wiele błyskotek i pokus, hałasu, to rozprasza uwagę, zbyt wiele odciągaczy. A tyle przecież jest pomocnych narzędzi – rekolekcje, kazania, Pismo Święte, wykłady w internecie, na audiobookach, w TV czy radiu. Tylko korzystać, tylko chęci potrzeba. Mówienie, że nie chodzę do kościoła, bo księża to pedofile, są pazerni na pieniądze, to pasibrzuchy itd., to tylko wykręty, żeby usprawiedliwić swoje lenistwo i niewiarę.

 3. A kto doprowadzał do tego ze był "tłum", zadowalał się tym, że był "tłum", a teraz zmusza do tego by był "tłum" … Przykre to jak słyszy się jeszcze na kazaniu to nie Wy robicie Bogu łaskę, to Bóg Wam robi łaskę, Bóg Was nie potrzebuje, to Wy potrzebujecie Boga z ust pewnego Księdza Doktora … Brak Miłości i Przemoc, coraz więcej ludzi to dostrzega w Kościele i oddala się od takiego Kościoła nie od Boga.

 4. Od piekła uratuje Cię jedynie krew Baranka. Jedynym środkiem ratunku przed gniewem i sądem wszechmogącego Boga jest krew Jezusa Chrystusa. Kiedy uwierzysz Chrystusowi, Jego drogocenna krew okryje cię i oczyści od każdego grzechu. To jest to co Słowo Boże, oferuje wszystkim.
  Czy ty grzeszniku potrzebujący wybaczenia i oczyszczenia, doceniasz tę ogromną wartość? Pan Jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Jezus umierając na krzyżu oznajmił: Wykonało się! Teraz On jest w gotów uratować ciebie.

  Biblia mówi że Chrystus raz za grzechy cierpiał, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was przywieść do Boga. Nie rzeczami znikomymi, srebrem albo złotem, zostaliście wykupieni lecz drogą krwią Chrystusa, jako baranka niewinnego i nieskalanego. Jeśli chcesz być uratowany, musisz zaufać Chrystusowi który przelał krew.

  Bóg mówi: Gdy ujrzę krew, ominę was.

  Polegaj wyłącznie na Jezusie Chrystusie. Nic innego, tylko krew Chrystusa może ocalić twoją duszę. Twoje uczynki, twoje modlitwy, twoje łzy nie mogą uratować; tylko krew ma moc aby ciebie wykupić od gniewu Bożego. Sakramenty nie pomogą. Być może pokładasz swoją ufność w chrzcie, bierzmowaniu, wieczerzy Pańskiej, albo dziesięciu przykazaniach aby uzyskać zbawienie, lecz nic, tylko krew Jezusa może ciebie ocalić.

  Nie ma nigdzie najdrobniejszej cząstki zbawiennej mocy poza krwią Jezusa. Polegaj tylko na Jezusie, a będziesz uratowany.

 5. Amen Panie Boże zapłać 🌹 bardzo dziękuję przepiękne rozważania ja idę pod górę jest bardzo trudno większość z rodziny zostali z tłumem serce boli ale Jezus powiedział że nie będzie łatwo…Jezu bądź ze mną zawsze i wszędzie Amen 🙏 szczęść Boże wszystkim 🌹

Dodaj komentarz

Zadzwoń!