Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Pogadajmy o tym, czego oczekujecie od MZIP.CLUB? | Pytania i odpowiedzi do pierwszego filmu.Czas porozmawiać o oczekiwaniach wobec tego klubu. Odpowiadam na każdy komentarz z pierwszego filmu, więc wyszedł z …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

21 thoughts on “Pogadajmy o tym, czego oczekujecie od MZIP.CLUB? | Pytania i odpowiedzi do pierwszego filmu.

 1. Cześć, jestem z głównym kanałem od prawie samego początku, co do formy video nie mam i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Uwielbiam MZIP, to w jaki sposób działa, jaki charakter mają filmy i w jaki sposób opowiada się o samochodach. Dla mnie MZIP jest czymś naprawdę z innej perspektywy, czymś co przypomina mi o czasach, gdy motoryzacja żyła swoim życiem. Mam tu na myśli fora samochodowe. Przecież kiedyś każdy model miał swoich fanatyków, rozbudowane forum, które pomagało poprawić charakter, styl, komfort, coś naprawić, rozbudować… Jeżeli ma powstać miejsce dla społeczności MZIP to chciałbym by było one"stare", przypominające prawdziwe forum o samochodach. Zdecydowanie nie chciałbym, aby powstał jakiś FB, Discord itd. Dlaczego? Są to miejsca gdzie zazwyczaj przez pierwsze miesiące panuje świetna atmosfera, a później pojawiają się "fanatycy" i każdy, kto ma inne zdanie jest mieszany z błotem. Myślę, że większość społeczności odnalazłaby się na "starym" forum, gdzie jest jasny regulamin i nie ma sytuacji, w której zasady ustala ten, kto ma najwięcej reakcji pod postem. Klasyczne forum również można zbudować w taki sposób by rozwijało kanał na yt lub by kanał budował społeczność na forum. Mogę pomóc w zbudowaniu takiego forum, ewentualnie w budowaniu Discorda. Znam obie te technologie, chętnie pomogę w budowaniu społeczności MZIP. Nie chciałbym jedynie, aby było to miejsce ,do którego każdy ma dostęp po to by wylewać swoją nienawiść. Chciałbym by powstała społeczność, w której każdy może wyrazić własne zdanie, nie spotykając się z falą negatywnych komentarzy.
  Pozdrawiam serdecznie cały Zespół MZIP,
  Miłośnik motoryzacji, właściciel starej Pandy.

 2. Do portalu może uda się namówić sklep opon/deler. Nawet na zasadzie wykorzystania ich sklepu na początek nawet w formie zakładki, a jak wypali to się rozwinie. Widać po nich, że inwestowanie w ten rodzaj marketingu im pasuje

 3. No tak nie ma to jak poprawnie pisać po Polsku😂😂😂Miało być zloty plus forum. Zloty fajnie integrują a forum to dobre miejsce aby wymieniać się wiedzą oraz sobie wzajemnie pomagać. Złoty też się przyda czyli hajsy heh aby móc iść z kanałem do przodu.
  Pozdrawiam 💪

 4. Cześć – to ja napisałem pierwszy komentarz dotyczący serwera na discordzie. Jeśli potrzebujecie pomocy przy robieniu serwera to z chęcią mogę wam w tym pomóc. Mam dość spore doświadczenie, jeśli chcecie mogę wam pokazać moje poprzednie serwery które tworzyłem.

 5. Te pomysły z najlepszymi warsztatami ale właśnie potwierdzonymi na przykład firmami lub zdjęciami pomalowanych/zrobionych lub zmodyfikowanych samochodów to by było faktycznie coś innowacyjnego na polskim Youtubie i niekoniecznie te największe firmy które mają hajs na marketing tylko nawet te mniejsze ale z ludźmi z talentem i pasją chcącym też zaistnieć i trochę się wypromować tylko żeby to było dobrze udokumentowane przez klientów a nie przez te firmy chętnie bym takie odcinki zobaczył

 6. Super pomysł Grzesiu,z odpowiadaniem na komentarze.pozdrawiam Krzychu👍👍👍Jak się rozkręci będzie super, pomysł na auta klubowiczow dobry. Może znajdą się jakieś białe kruki,nie koniecznie 35lat i więcej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!