Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Podłączenie lampy poprzez wyłącznik (włącznik) pojedynczy, wariant nr 2.electric #money Instalacja tradycyjna (z puszką podsufitową).Tutaj nowa wersja: https://youtu.be/LOhcSILTb60 Podłączenie …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Podłączenie lampy poprzez wyłącznik (włącznik) pojedynczy, wariant nr 2.

  1. A tak na marginesie to takie podstawy powinny być w szkole już od podstawówki żeby dzieciaki nie rosły na umysłowych głupków, nie mówię o prowadzeniu całej instalacji np 500m2 domu ale np chcesz wymienić sobie instalacje w jakimś pokoju i wiesz jak to zrobić i nie szukasz tzw. fachowcow

  2. Próbowałem podłączyć włącznik, tak jak Pan na tym filmiku. Jednak przy próbie zapalenia światła robi się zwarcie, i lecą iskry przy włączniku. Czy jest możliwość że ktoś coś źle z puszki wyprowadził? Puszka niestety zagipsowana.

  3. Świetny filmik, bardzo dziękuję! Dzięki Panu podołałem z podłączeniem,.. wcześniej z rysunku nijak nie mogłem tego ogarnąć.. Bardzo Panu dziękuję, dobra robota!

  4. Mam taki problem chce podłączyć lampe jarzeniowa, bez pośrednio z puszki świecić to oczywiście ale chce podpiąć do włącznika pojedynczego i jest taki problem jak włączę to świeci ale jak chce wyłączyć to wybija korki, i nie wiem czemu przez włącznik idzie kabel neutralny bo wcześniej miałem zwykla zarowke i szło a teraz nie idzie

  5. Razem z Bogdanem tworzycie Panowie przystępne poradniki dla laików. Dzisiaj wymieniłem spaghetti które miałem w puszkach w ścianach, zamontowałem głębsze puszki i popisywałem wsio. Wcześniej pomontowałem włączniki światła sonoff touch z wprowadzeniem n z puszek. Przede mną wyprowadzenie światła i pieca na oddzielne obwody bo mam krótko mówiąc pierdolnik po tym, kto robił instalacje lata temu. Dziękuje.

  6. Witam serdecznie, Potrzebuję Pana pomocy. Mam na strych doprowadzony jeden obwód 3×2,5 . Przewód idzie z rozdzielnicy w mieszkaniu, gdzie jest zabezpieczony esem B 16. Na strychu chciałem rozdzielić ten przewód zasilający na dwa oddzielne obwody (mała rozdzielnica) tak by światło dobezpieczyć B 10, a gniazdko B 16, czy lepiej z tego jednego obwodu zasilającego połączyć w puszce razem i światło i gniazdko, ale wtedy zabezpieczenie B 16 jak na światło będzie za duże, a gdyby zmienić na B 10 to na gniazdo będzie za mało. Bardzo proszę o radę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!