Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Podjąłem się Naprawy i uruchomienia Skomplikowanego Systemu "balansowania" ogromnego Statku CargoFormularz do zgłoszenia naprawy urządzenia: https://tiny.pl/r5mgg Tanie kupowanie: https://ktr.fan/tanie-kupowanie-rakowiecki …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

47 thoughts on “Podjąłem się Naprawy i uruchomienia Skomplikowanego Systemu "balansowania" ogromnego Statku Cargo

 1. jestem laikiem elektronicznym, z zapartym tchem oglądam każde Pana odcinki,ale… szacun za obsługę rosyjskiej załogi. Sam , bym zrezygnował, biorąc pod uwagę,że 70% społeczeństwa ruskich, chciało by napaść na Polskę, jeśli podbili by Ukrainę…

 2. Daniel, 4-20mA to pętla prądowa. Służy do przesyłu sygnału w formie prądu na duże odległości. Jest stosunkowo odporna na zakłócenia w przeciwieństwie do pętli napięciowej. Często stosowana w układach czujnikowych.

 3. nie rozumiem zachwytu w komentarzach, pierdolili się z tym układem sterowania pompy niesamowicie na opak, wymieniają rzeczy na czuja i cieszą się z naprawy prostej usterki jakby się dopiero tego uczyli xd

 4. no i puenta !! wlasnie dlaczego Ty naprawiasz 😀 nie maja swoich elektrykow tylko zabieraja Ciebie od naprawy kompow do takiej roboty 😀 ile taka naprawa daje do kieszeni, 2 dni, plus niemaly dojazd 😉 pozdro

 5. W moich czasach lat 70 tych byli właśnie tacy technicy…
  Dzisiaj po 45 latach powróciłem do Polski gdzie ludzie nie chcą nawet otworzyć urządzenia gdyż jeśli sam wymieniłem moduł mikrofonu w telefonie i nadal problem trzeszczenia pozostał to chętnego z lepszym doświadczeniem już nie znalazłem pomimo że byłem gotowy zapłacić każdą cenę naprawy.

  Teraz kiedy znów polecę do Azji zabiorę ten telefon że sobą i jestem pewny że pewien człowiek który ma budkę na ulicy w Bangkok to naprawi …
  Lata wstecz na przysłowiowym pniu potrafił koledze rozbebeszyc stara Nokia i wmontować bluetooth którego nie miał w oryginale…

  A mój telefon ma tylko problem z tym że obraz znika i się w kółko pojawia i kilku niby renomowanych naprawiaczy odmówiło nawet otwarcia i zobaczenia.
  To samo miałem z projektorem który tu przybył kontenerem , Australii i się ugotował …( Wentylatory się rozpadły i wypadł jeden kondensator)
  Udało mi się dwa posklejać lecz wyciągnąłem z gniazda LCD taśmę 82 pin używając za dużo siły i nikt już tym się nie chciał zająć .
  Miałem szczęście tutaj znaleźć taki sam używany…
  Patrząc na to co robisz mam nadzieję że jednak jest więcej Polaków którzy mają nie tylko dyplom.🤣👍👍👌👌

 6. Nie ma co się tak krygować z rosyjską załogą i europejskim armatorem, gdyż te sankcje istnieją ……. na papierze i są dla idiotów. No chyba, że chodzi o standardy hipokryzji youtuba. Te zastrzeżenia widzów mogą jedynie obrażać (ich zdolność postrzegania). Już dawno w trakcie "obowiązywania sankcji" armator kontrolowany przez polski rząd wezwał rosyjski serwis. Pardon oficjalnie to był serwis niemieckiego MAN-a. Podczas innych "sankcji nałożonych przez UE" byłem w rosyjskim porcie towarowym Ust – Ługa. Na torze wodnym statki pod holenderską i niemiecką banderą ledwo się tam mieściły. Polskich firm tam nie było. Tzn. ja tam byłem z polską firmą ale kontrolowaną przez niemiecki kapitał. Czy to oznacza, że Polacy okazali się wyjątkowo szlachetni? Nie. Suma sumarum okazało się, że Polacy są wyjątkowo ….. głupi i blagę biorą na serio.

 7. Daniel jestes prze h… 🙂 tu nie chodzi o statki, laptopy czy konsole tylko o logiczne myslenie ktore to mozna zastosowac do naprawy wszystkiego.

 8. System balansowania… Nie wiem jak to było sterowane w "Heweliuszu", ale jedno wiadomo, że ten system właśnie zawiódł i był kropla przelewająca czarę goryczy, doprowadzająca finalnie do zatonięcia promu. Jak to tam było sterowane, to na 100% nie wiem, ale coś tam się zacięło, podczas tamtej sztormowej pogody.
  Ps. Naprawa więc mega odpowiedzialna i dlatego szacunek, że po naprawie będzie spokojny sen 😀

 9. Co z tego, że tam byli ruscy? ukraińskie onuce oburzone? haha, śmiechu warte
  nie wiedziałem, że rozmawiasz po rosyjsku 🙂 szacun
  a się narobiłeś na tym statku 😀
  28:08 podłączałem kiedyś coś takiego
  10:17 wymieniłeś ten uszkodzony element czy go naprawiłeś?

 10. Nie rozumiem NICZEGO o czym mówisz i co robisz na swoich filmach a ogladam Cie od dłuższego czasu, to świadczy tylko o jakości prowadzenia tego kanału, że potrafisz zaciekawić tym co robisz

 11. Bardzo mi się podoba twoja pasja i zaangażowanie do naprawy a jak coś zrobisz i uda to po prostu naprawić i działa to jesteś mega zadowolony że rozgryzłeś coś i po prostu doprowadziło cię to do zwycięstwa nad danym problemem. No jestem naprawdę pełen podziwu i trzymam kciuki dla ciebie. Wiem, że masz dużo pracy, może gdyby takich ludzi było więcej, a nie zwykłych wymieniaczy tylko tych którzy naprawiają dane konkretne elementy i znali się na danej rzeczy nie tylko zarobkowo ale i z zamiłowania, pasji no to byłbym mega szczęśliwy mieszkając w Polsce i mając dostęp do takiego rynku, w którym funkcjonowałaby większość ludzi o tego typu talentach i podejściu do pracy. Pozdrawiam.
  Ps. Pisząc to obejrzałem po raz pierwszy dwa z twoich filmików

 12. Stycznik Pięknie zrajrany, dziwię się że nie doszli do tego problemu wcześniej. U mnie w pracy gdzie mamy maszyny przemysłowe które pracują 24/7 taki przegląd styczników większej mocy jest przeprowadzany raz na miesiąc lub raz na 2 miesiące (jeżeli harmonogram konserwacji nie pozwoli by w danym miesiącu były przeglądnięte)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!