Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Naprawa wiązki w drzwiach – Opel Vauxhall Zafira, Astra – loom, pillar, harnessMożesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna’ na https://www.paypal.me/kaliope.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

20 thoughts on “Naprawa wiązki w drzwiach – Opel Vauxhall Zafira, Astra – loom, pillar, harness

  1. wszystko ładnie przylutowałem na nowych kabelkach, tylko coś nie kmini nie zapala się lampka i sygnał otwartych drzwi – na kabelku który jest za to odpowiedzialny mam napięcie około 2v – w drzwiach gdzie to działa jest 12v – pomysły mi się skończyły może w opcomie można coś ustawić a może ktoś przerabiał podobny temat ?

  2. Ja lutuję przewody tuż przy wtyczce wymieniając tę część przewodu krura jest w osłonie a drugi koniec lutuję jak najbliżej słupka po maksymalnym wyciągnięciu wiązki ze słupka

  3. Witam, dziękuję za pomoc. Jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązania – tanio i solidnie. W mojej Zafirze miałem już dwóch drzwiach ten problem, więc zaoszczędzone jakieś 270zł. Spotkał się może Pan z takim problemem: Wyskakuje błąd – High beam check left, check right. Światła drogowe mi nie działają, włączają się tylko na sekundę po czy same gasną. Na konsoli lampka długich się święci. Proszę o pomoc

  4. dzis usiebie tez rozebrałem tylko w astrze nie były poprzerywane tylko popekana izolacjia i szyba sama się otwierała nawet bez kluczyka i nie działało blokowanie tylnich szyb, polecam zobaczyć nawet jak nic sie nie dzieje w starszym aucie, nawet może aku rozładowywać

  5. Posiadam Zafire A z 2001r. U mnie jest inna wtyczka sa 2 wieksze piny i 9 mniejszych. Od strony wtyczki sa okrągle otwory. Konektory z filmiku sie nie mieszczą. Podejrzewam ze powinny wejsc konektory Delphi Ducon 0.8 to te mniejsze i Ducon 2.8 te większe.

  6. Czy próbował ktoś to naprawić dając więcej przewodu i wszystkie nakręcić na cienki drut by wiązka przyjęła kształt spirali? W ten sposób "sprężynka" nigdy się nie złamie.

  7. Konektor JPT F280 (te większe) nie pasuje do wtyczki z Zafiry z 2000 roku. Wykonywałem tę naprawę z nowymi kontektorami i te JTP F280 są za krótkie. niestety musiałem wlutować z powrotem stare, konektory są inaczej zbudowane i nie wchodzą idealnie w miejsce starych. Te mniejsze też nie pasowały w 100% ale działają.

  8. Wytrzymują po naprawie lutowaniu wystarczy obwinąć taśmą parcianą przez całą długość tylko oddzielić wiązki kabli ( część kabli z czerwonym i część z brązowym) żeby zwarcia nie było i po problemie na lata.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!