Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MONTAŻ POMPY CIEPŁA KROK PO KROKUJesteś zainteresowany naszą ofertą? Kliknij i zobacz więcej …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “MONTAŻ POMPY CIEPŁA KROK PO KROKU

  1. Poproszę o pomoc, bo mam pompę ciepła Panasonic Aquarea 7kW oraz zintegrowany bojler z kolektorami słonecznymi bez wężownicy. Chciałbym zapytać czy istnieje taka możliwość, żeby PC sterowała grzałką w tym bojlerze? Samą grzałką + wyświetlała temperaturę c.w.u. Widzę, że na płytce ma wyjścia do czujnika temperatury bojlera oraz do grzałki (te na samej górze), ale nie wiem, czy pompa nie wymaga jednak podłączenia do wężownicy wymiennika. Czy jest możliwe, żeby sterowała tylko grzałką, bez wężownicy?

  2. Pozdrawiam. Szybko, krótko i na temat. Montaż pompy wcale nie jest taki trudny, podobnie z fotowoltaiką. szkoda,że załapałem to po montażu u mnie.

  3. witam . mam pytanko o kształtki ocynkowane bo owe widziałem na filmie , czy są dopuszczalne do pomp ciepła . ( pytam o kwestie serwisu ) bo nie widzę problemy zastosowania 2 czy więcej kształtek w instalacji ale wiem że niektóre serwisy które uruchamiają pompę i dają gwarancję mają z tym problem

  4. Cześć. czy możesz polecić jakieś praktyczne szkolenie z montażu pomp ciepła, u kogo można je odbyć ? A może, potrzebujecie kogoś podczas montażu pompy ciepła do pomocy w zamian za możliwość nauki ? Pozdrawiam

  5. Czy taki "hydrobox" mozna wpiac prosto w miejsce kotla gazowego kombi 28kW? W tym ukladzie nie ma zbiornika buforowego sa tylko kaloryfery i goraca woda na krany.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!