Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Montaż napędu do bramy przesuwnej Elektrobim KSE380Jak samodzielnie zamontować napęd do bramy przesuwnej ? Co prawda został nam jeszcze montaż automatyki, ale listwy są już …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “Montaż napędu do bramy przesuwnej Elektrobim KSE380

  1. Bardzo dobry film.Niedługo będę montował bramę i napęd.Jednak znakowanie na listwie zębatej myślę zrobić mazakiem, gdyż zdaje mi się, że ten sposób lepiej gwarantuje zachowanie jednakowej odległości listwy od zębatki napędu.Warto też było wspomnieć o luzie na zębatce. Dla osób montujących jednorazowo napęd chciałbym podpowiedzieć, że do zamontowania nitonakrętek można obyć się bez nitownicy ( jej cena to ok. 160 zł).Schodzi pół godz. dłużej, ale efekt taki sam.Pozdrawiam Złote rączki.

  2. Właśnie jestem przed montażem. Czy nie łatwiej byłoby najpierw przykręcić szynę a później podnieść do jej poziomu napęd który jest na szpilkach ?

  3. @Co dziś robimy dlaczego listwa zębata metalowa ? Braliście pod uwagę z tworzywa? Pytam bo sam stoję przed takim wyborem i kusi mnie wg opinii cicha praca.

  4. Co to za wiertło którym wierciłes pod nito nakrętki? I jaki to statyw, bo ten od firecore wygląda zupełnie inaczej i nie ma możliwości regulacji pochyłu.

  5. Majstry drogie😀 Zamontowałem taki sam zestaw i mam wrażenie że spowolnienie przy domyku nie działa albo tego nie zauważam. Możecie powiedzieć w jakiej mniej więcej odległości brama zwalnia przed dojściem do końca? 20, 30 cm?

  6. Zamontowałem ten sam napęd w zeszłym tygodniu- narazie działa i mam nadzieję, że tak zostanie 🙂 Nareszcie nie moknę jak otwieram/zamykam bramę 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!