Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Montaż gniazda komputerowego RJ45 [VLOG #4]W dzisiejszym vlogu Kacper odwiedził swojego znajomego, któremu montuje gniazdo komputerowe RJ45 seria Simon 54.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “Montaż gniazda komputerowego RJ45 [VLOG #4]

 1. skoro nie róbcie tego sami to po co pokazywać skoro elektryk po kursie i z papierami tu nie zajrzy? Poradnik dla Kowalskiego z którego nie powinien korzystać

 2. Witam, widzę, że jest pan specem to zapytam. Mieszkam w bloku, mam router w 1 pokoju a chciałbym by kabel sięgał tez do drugiego (zależy mi na tym bo mam siwatlowod i osiąga pełną prędkość tylko po kablu), mógłbym przewiercić ścianę z pokoju do pokoju i przeciągnąć kabel dziurą ale to nie wygląda zbyt estetycznie, czy mógłbym założyć jakieś gniazdka z obu stron? Z jednej podłączam router kablem z drugiej kabel w gniazdko i do kompa?!🤷🏻‍♂️ Pozdrawiam proszę o odpowiedź w wolnej chwili

 3. Przy podłączeniu powinno się również zabezpieczyć teren wokół , straż pożarna , gazowa , elektryka wysokich napięć , zespół reanimacyjny z salą operacyjną mobilną , dwa szwadrony wojska

 4. Szkoda, że nie obejrzałem filmu do końca zanim wziąłem się za robotę bo wywaliłem trytytki i męczyłem się z tym, że przewód mi zjeżdża. Głupi ja ale nie było o tym wspomniane w instrukcji. Potem miałem problem z ramką, bo nie chciały zaskoczyć bolce tylko zaczął się plastik podginać utrudniając jeszcze bardziej cały proces. Musiałem podpiłowywać pilnikiem. No i na koniec od tego kręcenia urwała mi się jedną żyłka i musiałem cały proces powtarzać. Dobrze, że miałem jeszcze trochę zapasu przewodu. Teraz zarobić z drugiej strony i oby działało.

  Mam jeszcze dwa gniazdka do zrobienia, ale już wiem jakich błędów nie popełniać. Oby tym razem poszło lepiej.

 5. 02:05 – No to grubo, wołać elektryka do skrętki
  02:18 – Na pewno to było 230V? Mierzyłeś tym testerem napięcia? One pokazują także napięcie niższe, jak ktoś miał podpięty jakiś switch PoE to mógł Ci się ten Fluke zaświecić przy tych 48V.

 6. a po co takie gniazdo nie lepiej np. kablem ethernet poprowadzic w listwie czy cos do komputera ale nwm bo akurat robie swiatłowód i nie wiem jak takie gniazdo pomaga?

 7. Witam Mam doprowadzone przewody do centralki alarmowej na strych.Rowniez mam na strych przeprowadzone przewody do gniazdka i do skrzynki multimedialnej w ktorej beda przewody typu skretka,swiatlowodowe itd.Czy zasilanie do skrzynki multimedialnej musze doprowadzic osobno z rozdzielnicy elelekrycznej czy moga sie podpiac np z centralki alarmowej?

 8. Zawsze mnie zastanawia dlaczego elektrycy mówią ,że tylko osoba z uprawnieniami może wykonywać takie prace?
  Ciekawe czy elektrycy też wzywają hydraulika do podłączenia nowej pralki? 🤔🤔🤔

 9. wcziskanie skrętki wkrętakiem to jakaś pomyłka… a potem się ludzie dziwią, że gniazdka sieciowe padają i pojawia się czkawka przepustowości… Ludzie nóż LSA można kupić już za ok 10 PLN…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!