Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Montaż domowej rozdzielnicy [2/4] – przygotowanie rozdzielnicyhttp://elektrykadlakazdego.pl – montaż i testy małej domowej rozdzielnicy wraz z komentarzem (część 2/4) Więcej na: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

30 thoughts on “Montaż domowej rozdzielnicy [2/4] – przygotowanie rozdzielnicy

  1. Witam serdecznie,mam pytanie w jaki sposób prawidłowo rozdzielić napiecie na poszczególne zabezpieczenia a dokładniej w budynku(garaż)mam przewód zasilający 1 faza chciałbym podłączyć zabezpieczenie zarówno na oświetlenie jak i gniazda na ścianie.Czy powinienem zastosować blok rozdzielczy do którego doprowadziłbym przewód główny a od niego fazę na poszególne zabezpieczenia czy powinno być to wykonane w inny sposób.Z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. Fajnie lecz zbyt skomplikowane w razie awarii. Ja wolę przewody N i Pe układać tak jakby na szynie th 35 i zajmując tylko 1 pole na aparat nadmiarowo-prądowy
    W tedyw razie napraw nie musimy ściągać wszystkich aparatów, szyny th i wgl.

  3. Do ściągania izolacji z przewodów okrągłych zainwestuj w rurkę JOKARI. Ten ściągacz izolacji produkcji NEO fajna sprawa, robi robotę przy płaskich przewodach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!