Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MÓJ ELEKTRYK POMAŁU TRACI FUNKCJE

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “MÓJ ELEKTRYK POMAŁU TRACI FUNKCJE

  1. Tutaj nie chodzi tylko o trasy. Problem elektryków polega na tym że koszt zwykłego auta spalinowego to praktycznie w tym momencie 50-60% cena elektryka. W teraźniejszych czasach kiedy się różnica zwróci zwykłemu "Kowalskiemu". Samochody elektryczne klasy B, które były w okolicach 125tys. Teraz są lekko za 150-160tys. Dodatków w 2023r. nieco inne ceny energii. Wiem wiem można założyć panele fotowoltaiczne (następny spory koszt dla zwykłego obywatela) Żeby nie było że jest przeciwnikiem samochodów elektrycznych, NIE. Nawet byłem przed zakupem kilku wybranych modeli ale to czas na inną opowieść 👍. Pozdrawiam wszystkich..

  2. Ja nie mam telewizora a wszystko oglądam na smartfonie. Mam też laptopa 10 letniego, który pobiera 20W.
    Oba urządzenia ładuję w pracy, bo mam tam panele fotowoltaiczne. 😉

  3. witam mam pytanko czy robil pan przeglad w serwisie przy 30000tys przebiegu .Ile pan placil bo u mnie w Radomiu kasuja 1000zl i plyn hamulcowy wymieniania nie wiem po jaka cholere 🙂 nic ale musza sobie jakos to odbic bo co przeglad pod komputer tylko nie beda podlaczali i wymyslaja takie rzeczy .Ps fajne szczere filmiki pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!