Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MIESZKANIE OD ZERA S2E9 – Metamorfoza kuchniMalowanie, układanie płytek, montaż mebli kuchennych oraz sprzętu AGD a do tego dodatki i dekoracje – tak wygląda odcinek w …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

20 thoughts on “MIESZKANIE OD ZERA S2E9 – Metamorfoza kuchni

 1. Piękna….
  Moje kolory 👍😁😁😁
  Mam pytanie co sądzicie o płycie gazowej pod oknem?
  Chcę ją zamontować pod częścią którą rzadko otwieram. Jeśli chodzi o przeciągi to w miejscu gdzie obecnie stoi też zdarza się, że silny powiew zgasi płomień.
  Szukałem wszystkich za i przeciw
  Będę wdzięczna za każdą sugestię
  Z góry dziękuję
  Pozdrawiam

 2. Fajnie to wygląda jak wam to łatwo i bez problemowo idzie – ja bujam się z zakupioną od was kuchnia już prawie 5 mięsięcy ciągle czegoś nie ma a jak już niby jest to leci na reklamacje – praktycznie każda część kuchni jest reklamowana – od projektu który był błędnie zamówiony po realizacje…. jutro lecimy złożyć kolejną reklamacje tym razem na słupek. Wartość kuchni według projektu 12 tyś (to nas skłoniło) po doliczeniu barków z zamówienia 15 tyś… ten sam model kuchni w Agata meble 16 tyś lepsze okucia plus bez problemu z dostawą i realizacja….

 3. Kupilam kuchnie z castoramy ,skladamy sami ten majdan,przeraża mnie skladanie szuflad(szt10) dostaje nerwicy, jak pomysle o montazu frontow do tych szuflad i ich regulacji ,ani ja ani mąż nie mamy w rekach dokladnosci w pomiarach ani wiercwniu😭 super by bylo ,jakbyscie chlopy pokazali jak krok po kroku zlozyc ,wymierzyc i wywiercic otwory na te zatrzaski do szuflad,Ps.piekna kuchnia ,estetyczna ,minimalistyczna 😆super projekt🙌

Dodaj komentarz

Zadzwoń!