Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MIESZKANIE OD ZERA S2E13 – SalonSalon musi być wygodny, przestronny, wielofunkcyjny i dostosowany do wszystkich domowników. Trochę tych wytycznych się …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

47 thoughts on “MIESZKANIE OD ZERA S2E13 – Salon

 1. Takich ludzi jak wy powinnno nazywać " ludźmi 21wieku" jesteście w odpowiednim ;miejscu, czasie i momencie, wiecie (co?) ,jak i gdzie ?
  (co i jak? )świat zewnętrzny oczekuje od was a Wy dostarczacie tego co on chce.

  P.S.
  Dzięki Wam jest lepsza
  Polska
  Nowa /stara młodzież z moich lat robiących coś a nie marnowanie czasu przy grze od rana do wieczora .Dziękuje Wam i pozdrawiam serdecznie.

 2. Pierwszy raz projekt mi się nie podoba. Nie rozumiem dlaczego mając tyle miejsca stół został postawiony pod oknem. Kompletnie nie wykorzystana przestrzeń. Natomiast kanapa… Prima sort 👍

 3. Znowu biały regał, naprawdę? Nie da się jakoś bardziej oryginalnnie? Wnetrze estetyczne, w porównaniu z tym smutnym grobem przedtem, ale mimo to, banał. Wszyscy tak robią w tym stylu. Ja juz nie mog patrzr na swoje białości.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!