Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MIESZKANIE OD ZERA #3 – SalonSprawdź jak zmieniały się inne pomieszczenia w mieszkaniu: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

38 thoughts on “MIESZKANIE OD ZERA #3 – Salon

  1. chłopaki, super. szczegolnie ściana za telewizorem (tak sobie zrobię sama ścianę na zadaszonym tarasie)!! ale: gdzie kable? sofa też super ( ja bym tylko inne nóżki zastosowała), sofa wydaje się być na 6-8 osób, a stół tylko na 4…. pomysł na stolik kawowy i regał też super. pozdrawiam.

  2. Robiłem taki remont mieszkania w bloku z "wielkiej płyty" z lat 70'. Poza takimi pieszczotami jak panele i malowanie ścian było robione dosłownie wszystko. Od kucia podłogi(bo w środku było jakieś rakotwórcze tworzywo) i lania nowej wylewki, kucia ścian i wymiany całej instalacji elektrycznej z aluminiowej na miedzianą, prostowanie w miarę możliwości sufitów i ścian. 2 kontenery gruzu łącznie z tymi boazeriami też. Potem to już byłą przyjemna robota. Koszty wyszły 2x większe niż zakładałem. Dla mnie remont generalny to nie jest remont polegający na remoncie każdego pomieszczenia tylko na remoncie każdego centymetra kwadratowego. Tai filmik DIY wygląda miło i sielankowo, ale remont mieszkania to na prawdę dużo ciężkiej pracy i czasu. Tym bardziej jak się na tym nie zna robi sie to pierwszy raz a wokół ma się dziesiątki doradców "fachowców". Codzienne wycieczki do Castoramy i innych marketów budowlanych czasem były kilka razy dziennie. Dłubanie przy tym samemu po pracy zajęło ponad pół roku, ale jest kapitalnie zrobione i nie ma strachu że coś odpadnie. Po wszystkim człowiek uświadamia sobie że niektóre gniazdka i kolory są nie takie, ale to przy najbliższym malowaniu. Powodzenia każdemu, który sam pracuje nad takim kącikiem dla siebie.

  3. Proszę o wyjaśnienie bez kantów jak wam się udało (bez "czarów") skręcić z rurek i kolanek stelaż do stolika kawowego.
    W realnym świecie jest to niemożliwe. Chyba, że pomógł "czarodziej"?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!