Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Mercedes-Benz KŁAMIE DO KOŃCA!? Sprzedali WADLIWE S 63 AMG za 1 000 000 złTego się nie spodziewaliśmy!!! Mercedes-Benz złapany za rękę nadal kłamie… Udostępniajcie film wszędzie, gdzie jest to …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “Mercedes-Benz KŁAMIE DO KOŃCA!? Sprzedali WADLIWE S 63 AMG za 1 000 000 zł

 1. Ja tylko oglądając wasze filmy miałem takie nerwy że aż żona pytała dlaczego tak bluzgam na serwis merca , jedynym wyjściem było wjechac tym badziewiem które Wam sprzedali w jakiś stojący śmietnik i wziąć odszkodowanie z AC . Oni nie mają zasad to trzeba się dostosować i grać tak samo

 2. Ciekawe dlaczego tak pokazuje te filmiki, może ma na celu reklame swojej marki i reklamę prowadzenia importu ze stanów??
  Klient mówił, że oszukałeś go na import merecedesa i zostawiłeś jego auto w holandii….

 3. Panowie, zrobcie taki eksperyment. Wg. mnie zawieszenie, nalezy na wszystkie osie zalozyc czujniki i obserwowac dane wykresowe. Ponadto, czujnik na przeniesienie napedu i takze obserwacja danych wykresowych.

 4. To bardzo proste.Wibracje są po to,by nie zasnąć za kierownicą a ściąganie w prawo by kierowca gdy jednak zaśnie,nie poszedł na czołówkę! Mercedes to jednak fachowiec🤣🙋‍♂️

 5. Podjedz tym złomem pod salon sprzedaży w którym go kupiłeś .
  Podpal pojazd
  Zgłoś szkodę z AC
  I problem z głowy
  Przed podpalenie zaparkuj wśród innych mercedesow żeby spłonęły wszystkie
  Może wtedy otworzą się oczy swewisu

 6. BMW … i wszystko jasne ! Nie audi , ani mercedes. Jeździłem już wszystkim i po 10 latach BMW 530, 535, 540d chciałem zaszaleć S6 V8 pierwsze 1200 km super. Rewelacja nawet tak sobie pomyślałem nie patrząc na silnik to się lepiej prowadzi no i za szybko pochwaliłem. Od tamtej pory od warsztatu do warsztatu cuda robili . Świece , cewki bo drgania na zimnym silniku bo brak mocy bo olej znikał.
  Teraz adwokat się ta sprawa zajmuje a ja odbieram w poniedziałek moje BMW 530 d. Dwu letnie w M pakiecie i z gwarancja BMW i wiem jedno jeszcze nigdy mnie to auto nie zawiodło ani marka a zwłaszcza ten silnik przy racjonalnym serwisowaniu czyli olej co 12 tys nowy ( tak jako przykład) nigdy nie miałem z modelem E czy F problemów. Jasno tez muszę powiedzieć , ze moje auto były eksploatowane jako do maksymalnie 210 tys km kupowałem je przy stanie licznika około 100 tys a robię rocznie około 40 tys km. Dużo trasy i dużo miasta tryb mieszany. Poddałem je każdym warunkom atmosferycznym na trasie a nie jeżdżę pomału czy oszczędnie. Jedyny zastrzeżenie , ze w modelach F fotel lubi się szybko wytrzeć , kierownica i guziki tez lubią się zmyć jak niegdyś w audi. A jestem bardzo pedantyczny i ze tak powiem paluszkami delikatnie dotykam kierownicy i auta bo bardzo staram się dbać o to co posiadam.
  Tobie życzę powiedzenia i trzymam kciuki bo tez walczę z marką! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!