Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Mechanik płakał kiedy to zobaczył! | Hummer H1SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/AdamKornackiTestuje?sub_confirmation=1 Walka, pot i łzy. Tak póki co wygląda …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

39 thoughts on “Mechanik płakał kiedy to zobaczył! | Hummer H1

  1. Lubię Pana słuchać i oglądać.
    Nie bije z tego kanału chęć zrobienia nie wiadomo ilu wyświetleń i zarobienia na tym kasy tylko fajny, merytoryczny i przystępny dla widza przekaz.
    Panie Adamie jesteś Pan normalny spoko gość. Trzymam kciuki za projekt i wszystkiego najlepszego dla Pana. Pozdrawiam.

  2. Panie Adamie. Bez obrazy, ale miał pan swoje wypowiedzi nagrywać na tle swojego naprawianego wozu, a nie odpicowanego Rama. Trzymam kciuki za powodzenie naprawy i oby części dało się dostać i kasy wystarczyło.

  3. Typ od terenowek.. chcialby aluminiowe drzwi w h1.. aucie wziętym z wojska.. Pojedz na wschod, pokrzycz coś tam na allego, i schowaj sie w aucie. Docenisz metalowe grube ciezkie drzwi. Tak ma byc.

  4. Tak teraz myślę..człowiek za wszelką cenę stara się chronić uratować coś co powinno nie istnieć bo taka jest kolej rzeczy..słaby element odpada w przyrodzie..Jeśli coś jest `hujowe` to poprostu olać to 🙂 Nie róbmy z tego widzimisie hejpu 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!