Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MBH – Mały podgrzewacz przepływowy – Film montażowySterowany hydraulicznie przepływowy podgrzewacz wody (urządzenie podumywalkowe) w formacie mini do efektywnego …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

7 thoughts on “MBH – Mały podgrzewacz przepływowy – Film montażowy

  1. Witam czy można taki podgrzewacz zamontować w miejscu bojlera termy by woda była ciepła w każdym kranie czy trzeba do każdego kranu dokupić taki podgrzewacz osobno

  2. U mnie jest taki problem łazienka jest około 20m od kotła i niestety trzeba czekać długo na ciepłą wodę czy sprawdzi się jako wstępny podgrzewacz na pierwsze kilka sekund a kiedy woda ciepła już dopłynie do urządzenia to wyłączy się automatycznie…?

  3. mam takie 2 """podgrzewacze""". Jeden popsul sie po +/- miesiacu, w ramach gwarancji dostalem nowy, drugi mam w garazu, uzywam go sporadycznie, to jest typowa chinszczyzna, troche to niby dziala, ale jesli chcecie miec podgrzewacz z prawdziwego zdarzenia, to trzeba kupic cos lepszego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!